لوگوی کاردون

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک
فهرست محتوا

اگر تلویزیون شما پاناسونیک است و به هنگام خاموش و روشن کردن تلویزیون و یا در حالت استند بای شاهد چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک هستید و می خواهید علت آن را بدانید تا انتهای مطلب با کاردون همراه شوید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که به هنگام روشن کردن و یا خاموش کردن دستگاه 90 ثانیه چراغ پاور تلویزیون چشمک می زند چرا که فن های خنک کننده در این مرحله شروع به فعالیت می کنند. اما گاهی اوقات این چشمک زدن پاور تلویزیون می تواند نشان از خرابی و یا اختلال در برخی از قسمت ها باشد که باید توسط تعمیرکار تلویزیون بررسی شود.

علت قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک

در برخی مواقع ممکن است قصد روشن کردن تلویزیون را داشته باشید اما نتوانید این کار را انجام دهید و با چشمک زن بودن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک روبرو شوید در این شرایط تلویزیون شما با یک مشکل سخت افزاری روبرو شده است و باید برای تعمیر آن از متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون کمک بخواهید. البته بهتر است بدانید گاهی اوقات چراغ پاور 3 بار چشمک می زند و در برخی مواقع چراغ پاور دستگاه به طور ممتد چشمک می زند در هر دو حالت باید مشکل سخت افزاری تلویزیون بررسی و برطرف گردد.

بیشتر بدانید : علت پیدا شدن خطوط افقی روی صفحه تلویزیون

همه ما می دانیم که چراغ جلوی تلویزیون در صورت روشن و یا خاموش بودن تلویزیون باید ثابت باشد و نباید چشمک بزند. در صورتی که متوجه چشمک زدن چراغ جلوی تلویزیون شدید لازم است مشکل را پیدا کنید و برای عیب یابی تلویزیون اقدام نمایید. چشمک زن بودن چراغ جلوی تلویزیون می تواند دلایل مختلفی داشته باشد در برخی مواقع خراب بودن خود چراغ پاور منجر به چشمک زدن آن می شود و شما را نگران می کند. اما در برخی مواقع علت چشمک زدن چراغ پاور خرابی مین برد تلویزیون می باشد که باید جدی گرفته شود.

علت سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی

گاهی اوقات تعداد دفعات چشمک زدن چراغ جلوی تلویزیون نشان از خرابی یک قطعه خاص می باشد که شما می توانید با بررسی تعداد چشمک ها مشکل را شناسایی و برطرف نمایید. معمولا در تلویزیون پاناسونیک با 3 بار چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون می توانید متوجه خرابی منبع تغذیه، نمایشگر و یا کابل های فلت شوید و با بررسی هر یک از آن ها مشکل را تشخیص دهید.

خرابی های متداول تلویزیون پاناسونیک

شاید بهتر است حالت های مختلف چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک را با هم بررسی کنیم. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به هنگام روشن شدن تلویزیون شاهد چشمک زدن چراغ پاور باشید لازم است یادآور شویم همیشه چشمک زدن چراغ پاور نشان از خرابی و اختلال نمی باشد گاهی اوقات در صورت چشمک نزدن چراغ پاور باید نگران شوید. اگر تلویزیون را روشن می کنید و چراغ پاور چشمک زن می شود نشان از سالم بودن تلویزیون و مین برد دستگاه می باشد اما اگر این اتفاق نیافتاد و در صورت روشن شدن تلویزیون چراغ پاور چشمک زن نبود باید موضوع را بررسی نمایید زیرا ممکن است مین برد تلویزیون پاناسونیک دچار خرابی شده باشد.

در مقابل ممکن است گاهی اوقات متوجه ممتد بودن چراغ پاور تلویزیون شوید و این موضوع شما را نگران کند اگر این مشکل چند روز متوالی تکرار شد لازم است برای تعمیر تلویزیون از کاردون و تیم متخصص آن کمک بخواهید چرا که این مشکل در صورت خرابی مین برد رخ می دهد و در صورت نادیده گرفتن می تواند هزینه های بالای تعمیرات را برایتان به بار آورد. خوشبختانه با کاردون همه کارها راحت شده و می توانید با ثبت سفارش در اپلیکیشن و یا وب سایت کاردون جهت تعمیر تلویزیون خود منتظر تماس و اعزام متخصصین باشید.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها