تماس با کاردون

کاردون یکی از مراکز تعمیرات لوازم خانگی است. همان طور که می دانید این روزها بسیاری از وظایف در خانه بر دوش لوازم خانگی است همیشه یکی از نگرانی ها برای تعمیرات لوازم برقی جابه جایی و انتقال دستگاه ها به مراکز تعمیرات بود اما خوشبختانه با کاردون دیگر نیازی به انتقال لوازم خانگی نمی باشد زیرا متخصصین و کارشناسان کاردون برای رفع مشکل و عیب یابی وسیله برقی شما در محلتان اعزام می شوند. کاردون همواره تلاش می کند تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در جهت جلب رضایت مشتریان گام بردارد همچنین با انتشار مطالب و مقالات آموزشی بستری را فراهم کرده است تا با بالا بردن سطح آگاهی افراد در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به سوالات شما پاسخ دهد.

این روزها دسترسی سریع و کیفیت بالا یک مزیت محسوب می شود که کاردون با ایجاد بستری آنلاین و استفاده از تکنولوژی های روز سعی دارد در جهت ایجاد آسایش برای مشتریان قدم بردارد زیرا یکی از مهم ترین اهداف این شرکت رعایت حقوق مشتریان می باشد. گاهی اوقات ممکن است مشکلات و عیوب دستگاه و لوازم خانگی برایتان هزینه های بالای تعمیرات را به همراه داشته باشد و جایگزین کردن و یا تعویض آن وسیله برقی به صرفه تر از تعمیرات آن باشد این مجموعه با بیان تمامی این موارد انتخاب را بر عهده خودتان می گذارد و با شفاف سازی قیمت ها اقدام به تعمیرات می نماید. ما در تلاشیم به عنوان بزرگترین موتور جستجوی تعمیرات لوازم خانگی با اعزام متخصصین خبره و کارآزموده در کوتاه ترین زمان عیوب و مشکلات لوازم خانگی شما را برطرف نماییم.

خوشبختانه ارتباط ما و مشتریان از طریق مقالات و مطالب آموزشی نشان از کاربردی و مفید بودن مطالب می باشد بنابراین ما با افتخار آماده دریافت نظرات و پیام های شما هستیم؛ برای ارتباط با ما از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

تلفن
021-47100
آدرس
محله شهران جنوبی، کوچه حامد، خیابان رضوان، پلاک 1 طبقه اول. کد پستی : 1474973458
ایمیل
info@kardoon.ir