تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ کیفیت بالایی دارد. اگر کولر گازی سامسونگ شما نیاز به سرویس یا تعمیر دارد، حتماً باید کار تعمیرات آن را به نمایندگی یا متخصص و تعمیرکار مورد اعتماد بسپارید. برای اینکه از کیفیت خدمات تعمیری که دریافت می‌کنید مطمئن باشید باید از جایی مطمئن که خدمات تخصصی تعمیرات ارائه می‌دهد، دریافت خدمات دهید. کاردون ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر، نصب و گارانتی لوازم خانگی، کیفیت سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ را تضمین می‌کند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیرات تخصصی کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ در خانه‌های بسیاری از ما پیدا می‌شود. مشکلاتی نظیر سرد نکردن کولر گازی، ریختن آب، برفک زدن لوله‌ها، روشن نشدن کمپرسور و … ممکن است برای کولر گازی شما به وجود آید . برای برطرف کردن این مشکلات می‌توانید از کاردون درخواست خدمات دهید. سرویسکاران و متخصصان کاردون در زمینه تعمیرات کولر گازی تجربه بالایی دارند و با زیر و بم کار تعمیرات آشنایی بالایی دارند.

نصب و راه‌اندازی کولر گازی سامسونگ

اگر کولر گازی جدیدی خریداری کرده‌اید، می‌توانید از کاردون درخواست خدمات نصب و راه‌اندازی کولر گازی کنید. با نصب کولر گازی می‌توانید کولرگازی خود را گارانتی کنید. یعنی اگر متخصص های کاردون کولر گازی شما را نصب کنند، بعد از نصب با پرداخت هزینه‌ای منصفانه به مدت یکسال می‌توانید کولر گازی خود را گارانتی کنید تا خیالتان از بابت هزینه‌های تعمیرات در آینده راحت باشد.

سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ به صورت سالیانه و قبل از شروع فصل گرما، باعث می‌شود کولر گازی شما بهتر کار کند، سرمای بیشتری تولید کند و عمر دستگاه نیز افزایش پیدا کند. سرویس کولر گازی سامسونگ را بهتر است خودتان انجام ندهید و سرویس کامل آن را به سرویس کار و متخصص باتجربه بسپارید. کاردون سرویس انواع مدل‌های کولر گازی را برای شما انجام می‌دهد و کیفیت خدمات را تضمین می‌کند.

نظافت و سرویس یونیت داخلی

فیلتر کولر گازی زود به زود گرد و خاک می‌گیرند و باید شسته شوند. کویل‌های یونیت داخلی به مرور از گرد و غبار پوشیده می‌شوند و کارایی کولر گازی را پایین می‌آورند. برای جلوگیری از این مورد باید به طور مرتب و سالیانه این کویل‌ها با موارد و ابزار مناسب نظافت شوند.

نظافت و سرویس یونیت خارجی

یونیت خارجی دستگاه محل قرار گرفتن کمپرسور و کندانسور و کویل‌های مبرد است. این قطعات باید تمیز باشند تا سیکل گاز به خوبی انجام شود و یونیت داخلی بتواند هوای سرد بسازد. نظافت و شستشوی یونیت خارجی کاری مهم و موثر در سرویس کولر گازی سامسونگ و بالا بردن کارایی دستگاه است.

شارژ گاز کولر  گازی

اگر کولر گازی شما خوب کار نمی‌کند و هوای را سرد نمی‌کند، ممکن است میزان گاز کولر گازی شما کم شده باشد. سرویس کار کولر گازی دستگاه شما را بررسی می‌کند و سطح گاز آن با دستگاه گیج می‌سنجد. در صورتی که سطح گاز کولر گازی شما پایین باشد،‌ گاز آن را شارژ می‌کند. گاز کولر گازی های معمولی که معمولا کولر های قدیمی‌تر هستند، R22 است و گاز کولر گازی های اینورتر که مصرف کمتری دارند و کمپرسورهای پیشرفته‌تری دارند، R410 است.

تعمیرات انواع کولر گازی های سامسونگ

 • تعمیر کولر گازی ایستاده سامسونگ

 • تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ

 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ

 • تعمیر کولر گازی پنجره‌ای سامسونگ

 • تعمیر کولر گازی سقفی سامسونگ

 • تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی در محل

این روزها کولر گازی جای خود را در خانه‌های ایرانی بازکرده است. با شروع فصل گرما اگر کولرگازی ما سرویس نشده باشد و سرمای مناسبی تولید نکند، می‌تواند اوقات نامطلوبی را برای ما رقم بزند. برای همین اگر احساس می‌کنید کولرگازی شما به درستی کار نمی‌کند و ایراد دارد، حتما برای سرویس و تعمیر آن اقدام کنید. خدمات تعمیر کولر گازی کاردون در محل انجام می‌شود. کاردون متخصصان باتجربه‌ای را برای خدمات تعمیرات کولر گازی به خدمت گرفته است تا در فصل گرما تجربه مطلوبی داشته باشید.

چرا تعمیر کولر گازی سامسونگ با کاردون؟

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

متخصصان کاردون با تجربه و متخصص هستند

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

همه‌ی مدل‌های کولر گازی سامسونگ را پشتیبانی می‌کنیم

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

کیفیت تعمیر کولر گازی را ضمانت می‌کنیم

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ خنک نمیکند؟

اگر سرمایش کولر گازی سامسونگ شما کاهش پیدا کرده و به خوبی فضای شما را خنک نمی‌کند، باید 

کولر گازی سامسونگ صدای زیادی تولید می‌کند؟

اگر کولر گازی سامسونگ شما صدای زیادی تولید می‌کند، احتمالا پره‌های یونیت داخلی دچار ایراد شده اند و باید توسط سرویس کار بررسی شوند و مشکل آنها برطرف شود. 

کولر گازی سامسونگ نشتی دارد؟

اگر آب از کولر گازی سامسونگ شما می‌ریزد احتمال دارد مسیر خروج آب ایراد پیدا کرده باشد و باید شیلنگ تخلیه آب را بررسی کنید. اگر این مورد مشکلی نداشت باید دستگاه شما را متخصص و سرویس کار بازدید کند.

کولر گازی شما روشن نمی‌شود؟

اگر کولر گازی شما روشن نمی‌شود اول برق ورودی به دستگاه را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد. در صورتی که برق مشکلی نداشت احتمالاً برد الکتریکی کولر گازی شما ایراد پیدا کرده است. 

خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ کاردون

 • شارژ گاز کولر

 • تعمیر یا تعویض برد

 • تعمیر یا تعویض خازن

 • تعمیر فن

 • تعمیر فیوز

 • تعویض فیلتر

و ….

شهرهای تحت پوشش تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی را در شهرهای تهران،‌ مشهد، کرج، رشت و تبریز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ

سوالات پرتکرار

آیا کولر گازی سامسونگ قدیمی را هم تعمیر می‌کنید؟

ما در کاردون همه نوع کولر گازی را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، کولر گازی قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

آیا کاردون همان گلدیران است؟

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

هزینه‌های تعمیرات به چه صورتی تعیین می‌شوند؟

تعرفه هزینه‌های تعمیرات کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

اگر برای کولر گازی که تعمیر شده است، مشکلی پیش آید دوباره برای تعمیرات باید هزینه کنم؟

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

آیا قطعات تعویضی اصل هستند؟

ما اصل بودن قطعات را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.