تعمیر یخچال ال جی

برند ال جی یکی از برندهای محبوب بازار است که محصولات مختلف آن طرفداران فراوانی دارد. یخچال ال جی نیز کاربران بسیاری دارد. در صورت بروز مشکل در یخچال ‌های ال جی سپردن یخچال ال جی به نمایندگی و تعمیرکار مطمئن و معتبر ضروری است. اگر یخچال ال جی را که دچار مشکل شده باشد،‌ به تعمیرکار متخصص و خبره نسپارید،‌ممکن است دستگاه شما آسیب‌ های جدی ببیند. متخصصان کاردون با تجربه بالا سرویس و تعمیرات یخچال ال جی را در محل برای شما انجام می‌دهند.

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در محل

خدمات کاردون سرویس برای یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

تعمیرات یخچال و فریزر ال جی

اگر یخچال و ساید بای ساید شما به مشکل خورده است، از هر مدلی که باشد،‌ می‌توانید روی خدمات کاردون حساب کنید. برای تعمیر ساید بای ساید یا یخچال ال جی می‌توانید به آسانی در سایت درخواست خدمات تعمیر بگذارید یا به صورت تلفنی و صحبت با کارشناسان ما در کاردون پس از مشاوره خدمات تعمیرات یخچال فریزر در منزل‌تان دریافت کنید. کارشناسان و متخصصان ما در کاردون با تجربه‌ی بالای خود در مجموعه گلدیران، به خوبی یخچال های ال جی را می‌شناسند و به زیر و بم تعمیرات این برند آشنا هستند.

نصب و راه‌اندازی یخچال ال جی

اگر به تازگی یخچال فریزر ال جی خریداری کرده‌اید،‌ برای نصب و راه‌اندازی یخچال خود می‌توانید از کاردون درخواست خدمات کنید. در ضمن پس از نصب دستگاه‌تان می‌توانید با کاردون یخچال خود را گارانتی کنید.

سرویس دوره‌ای یخچال ال جی

برخی از اقدامات را برای افزایش طول عمر دستگاه‌تان باید انجام بدهید. تعویض فیلتر آب یخچال، تمیز کردن کندانسور، چک کردن دمای یخچال و… از جمله اقدامات سرویس دوره‌ای یخچال ال جی است که باید در زمان مقرر خود انجام شود.

تعمیر و سرویس انواع یخچال ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال های چند درب ال جی

تعمیر فریزر بالای ال جی

تعمیر فریزر پایین ال جی

تعمیر یخچال تک درب ال جی

تعمیر یخچال اینستاویو ال جی

تعمیر یخچال فریزر در محل در اسرع وقت

اگر یخچال ال جی شما دچار مشکل شد،‌نیازی نیست نگران پیدا کردن تعمیرکار متخصص و قابل اعتماد باشید. کاردون خدمات تعمیر یخچال ال جی را در محل شما در اسرع وقت انجام می‌دهد. 

چرا تعمیر یخچال ال جی با کاردون؟

متخصصان کاردون در تعمیر برند ال جی با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی مدل‌های یخچال ال جی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیر یخچال را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل

خدمات تعمیر تخصصی یخچال و فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی سرد نمی‌کند

اگر قسمت یخچال سرد نیست یا قسمت فریزر یخ نمی‌زند، یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی شما دچار مشکل شده است. سرد نکردن یا عدم سرمایش مناسب یخچال ال جی دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد. مشکل در کمپرسور یا فن کمپرسور، خطا در سنسورهای دمایی یخچال، مشکل در سیکل سرمایش یا دیفراست نامناسب می‌تواند منجر به عدم سرمایش مطلوب در یخچال فریزر شود.

ابتدا از روشن بودن یخچال مطمئن شوید. شاید یخچال شما در حالت OFF باشد. بعد دمای تنظیم شده‌ی دستگاه را چک کنید و مطمئن شوید دمای دستگاه روی دمای مناسب تنظیم شده باشد. چیدمان غذا در یخچال را بررسی کنید که به انتهای یخچال نچسبیده باشند. در صورتی که مشکل به هیچ کدام از این دو حالت مربوط نمی‌شد، حتما باید با کارشناسان برای تعمیر یخچال تماس بگیرید.

یخچال فریزر ال جی برفک می‌زند

اگر در قسمت فریزر شما یخ به قطر یک سانتی متر یا بیشتر مشاهده می‌کنید، علت مشکل در عملکرد سنسور دیفراست یا سیستم‌های یخ زدای دستگاه می‌تواند باشد. برای برطرف کردن مشکل حتما از متخصص کمک بخواهید.

یخچال ال جی یخ نمی‌سازد

بررسی کنید یخساز یخچال در حالت روشن باشد. یخچالی که تازه نصب شده است تا ۷۲ ساعت میزان یخسازی آن کم است. باید بعد از ۷۲ ساعت میزان یخسازی آن را بررسی کنید.

برای تعمیر یخساز ساید بای ساید ال جی از کاردون درخواست خدمات دهید.

خدمات تعمیرات یخچال فریزر کاردون

 • شارژ گاز

 • تعویض ترموستات

 • تعمیر برد یخچال

 • تعویض شیربرقی

 • رفع نشتی

 • شستشوی مدار

 • تعویض فن

 • تعمیر یخساز و آبسردکن

 • تعویض لاستیک

 • تعویض سنسور دیفراست

 • تعویض هیتر

و رفع همه‌ی مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

شهرهای تحت پوشش تعمیرات یخچال ال جی

خدمات تعمیر یخچال ال جی را در تهران و شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا نیز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

بله. ما همه نوع یخچال را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، یخچال قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات یخچال و ساید بای ساید کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای یخچال شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات یخچال را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.