لوگوی کاردون

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش BOSCH یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است. از همین رو اگر در آشپزخانه خود ماشین ظرفشویی بوش در اختیار دارید، سعی کنید از آن خوب مراقبت کنید و در صورت خرابی، حتما از متخصصان و نمایندگی‌های معتبر درخواست خدمات تعمیر دهید. کاردون ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی، در تعمیر انواع ماشین ظرفشویی از جمله بوش تخصص و تجربه بالایی دارد و کیفیت خدمات تعمیر را تضمین می‌کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی بوش

ممکن است ماشین ظرفشویی بوش شما ارور بدهد، ظرف‌ها را به درستی شستشو ندهد، یا اصلا روشن نشود و کار نکند. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را از کاردون بخواهید. متخصصان کاردون تجربه بالایی در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند و خدمات تعمیر را در محل به شما ارائه می‌دهند. تعمیرات کاردون تا ۳ ماه ضمانت دارند و قطعه تعویضی نیز ۶ ماه ضمانت کاردون را خواهد داشت.

نصب و راه‌اندازی ماشین ظرفشویی بوش

اگر به تازگی ماشین ظرفشویی بوش خریداری کرده‌اید یا در حال جابه‌جایی هستید و می‌خواهید ماشین ظرفشویی بوش خود را به مکان جدید منتقل کنید، می‌توانید برای نصب و راه‌اندازی آن از کاردون درخواست خدمات کنید. بعد از نصب دستگاه توسط متخصصان با تجربه کاردون، می‌توانید دستگاه خود را با پرداخت هزینه‌ مقرون به صرفه به صورت سالیانه گارانتی کنید و نگران هزینه‌های تعمیرات احتمالی در آینده نباشید.

سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی بوش

سرویس جاپودری و تمیز کردن فیلتر و قسمت‌های اصلی ماشین ظرفشویی عمر دستگاه شما را بالا می‌برد. با گرفتن خدمات سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی از کاردون مطمئن می‌شوید که آن به درستی کار می‌کند.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با کاردون؟

متخصصان کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی مدل‌های ماشین ظرفشویی بوش را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیرات را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

خدمات تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی بوش

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

ارور E01: ایراد در المنت دستگاه

ارور E03: مخزن به درستی پر از آب نمی‌شود

ارور E04: آب‌پاش دستگاه درست عمل نمی‌کند

ارور E07: فن خشک کن ایراد دارد

ارور E11: سنسور دما مشکل دارد

ارور E13: دمای آب بیش از حد بالاست

ماشین ظرفشویی بوش ظروف را تمیز نمی‌کند

اگر ظروف در ماشین ظرفشویی شما به خوبی پاکیزه نمی‌شوند، ابتدا چند نکته را بررسی کنید. چک کنید دستگاه جلادهنده داشته باشد، تاریخ انقضای قرص ماشین ظرفشویی شما نگذشته باشد. نحوه چنش ظرف ها داخل کابین ماشین ظرفشویی نیز اهمیت دارد. اگر با وجود درست بودن این موارد، همچنان ظروف به خوبی شسته نمی‌شوند، ممکن است المنت دستگاه ایراد داشته باشد و آب را گرم نکند، یا آب پاش دستگاه ایراد داشته باشد و خوب عمل نکند. در این صورت باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش درخواست دهید.

ماشین ظرفشویی بوش شما آب را گرم نمی‌کند؟

اگر ماشین ظرفشویی شما آب را به درستی گرم نمی‌کند، المنت ماشین ظرفشویی بوش شما دچار مشکل شده است که حتما باید توسط متخصص بازدید و برطرف شود.

ماشین ظرفشویی بوش روشن نمی‌شود؟

قبل از هر چیز چک کنید پریز برق، محافظ و برق ورودی به دستگاه ایرادی نداشته باشد. ماشین ظرفشویی بوش به دلایلی مختلفی ممکن است روشن نشود و شروع به کار نکند. اگر قفل میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده باشد، درب دستگاه بسته نمی‌شود و شروع به کار نمی‌کند. اگر دستگاه آبگیری نکند، احتمالا شیربرقی یا آب ورودی دستگاه دچار مشکل شده است و به همین دلیل ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند. در این صورت باید از متخصصان باتجربه برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش درخواست کمک کنید.

ماشین ظرفشویی بوش سروصدای زیادی تولید می‌کند؟

ایجاد سروصدای زیاد در ماشین ظرفشویی می‌تواند به نحوه قراردادن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی مربوط باشد. دقت کنید که ظرف‌ها را مطابق دستورالعمل‌های تولیدکننده ماشین ظرفشویی درون دستگاه قرار دهید. یکی از دلایل دیگر که در تولید سروصدای زیاد نقش دارد، می‌تواند پمپ تخلیه دستگاه باشد که برای بررسی آن حتما باید از متخصص کمک بخواهید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش کاردون

  • تعمیر و تعویض المنت

  • تعمر برد الکتریکی

  • تعمیر پنل

  • تعمیر موتور اصلی

شهرهای تحت پوشش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی را در تهران و شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا نیز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون همه نوع ماشین ظرفشویی را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، تلویزیون قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.