تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در کوتاه ترین زمان توسط تیم مجرب و با تجربه کاردون را با یک کلیک امتحان کنید. مجموعه کاردون همواره تلاش نموده تا در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با هدف جلب رضایت مشتریان گام بردارد در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تعمیرات برای خدمت رسانی آماده است.

در بخش تعمیر ماشین لباسشویی از کاردون بخواهید :

اگر ماشین لباسشویی شما خراب است بهتر است برای تعمیر آن دست به کار شوید و به فکر شستن لباس ها با دست نباشید. با توجه به افزایش قیمت ماشین لباسشویی توصیه کاردون به شما این است که تعمیر و یا سرویس ماشین لباسشویی خود را به موقع انجام دهید. اگر ماشین لباسشویی شما بی هیچ دلیلی روشن نمی شود با کاردون تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ما در کاردون متخصصین با تجربه که دوره‌های مرتبط با تعمیرات را گذرانده‌ا‌ند و تخصص لازم در این زمینه دارند را دورهم جمع کرده‌ایم تا به شما خدمات ارائه دهیم. متخصصین ما علاوه بر تخصص، تعهد هم به شما دارند و ما تمامی کارمندان کاردون را ضمانت می‌کنیم تا لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانند.

خدمات کاردون برای تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از اختراعات بسیار کاربردی بوده است که در زمان و انرژی بسیار از ما صرفه جویی نموده است. با داشتن لباسشویی دیگر نگرانی از بایت لباس های کثیف وجود ندارد و با خیالی آسوده روزی را به روشن کردن ماشین لباسشویی اختصاص می دهیم و از شر لباس های کثیف در عرض چند ساعت راحت می شویم. بهتر است از ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله زحمتکش در خانه یاد کنیم زیرا کاری که می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد و زمان زیادی از ما بگیرد را در کمترین زمان انجام می دهد.

شاید در گذشته جای خالی ماشین لباسشویی در خانه مانند امروزه بسیار حس نمیشد، با جمع شدن لباس های کثیف در خانه خودمان دست به کار شده و به شستن لباس ها با دست بسنده می کردیم فقط این کار زمانی طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می شد که فصل سرما با آب سرد باید این کار را انجام می دادیم. اما با گذشت زمان و اختراع ماشین لباسشویی این معضل برطرف شد و بسیاری از مشکلات قدیمی را از بین برد. در حالی که این روزها وجود ماشین لباسشویی در هر خانه ای الزامی شده است و نبود آن تقریبا غیر ممکن است. به طوری که اگر ماشین لباسشویی در خانه خراب شود به سرعت به دنبال راه حل برای تعمیر آن هستیم و نمی توانیم خانه را بدون ماشین لباسشویی متصور شویم.

خوشبختانه این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار از کارها راحت تر و ساده تر قابل حل می باشد. در گذشته به دلیل نبود امکانات کافی و تعمیرکار و متخصص باتجربه در صورت خرابی ماشین لباسشویی مجبور به مراجعه حضوری بودیم اما این روزها با جستجو در اینترنت و داشتن دانش اندک فنی حتی شاید خودتان هم بتوانید دست به آچار شده و مشکل را برطرف نمایید البته لازم است بگوییم مشکلات جزئی و ساده را خودتان می توانید برطرف نمایید نه همه مشکلات !

با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یک وسیله پیچیده است توصیه ما به شما این است که در صورت نداشتن دانش فنی اقدام به تعمیر آن نکنید زیرا نه تنها نمی توانید مشکل را برطرف نمایید بلکه می توانید به مشکلات اضافه نمایید و کار را سخت تر کنید. برای تعمیر ماشین لباسشویی باید نحوه عملکرد آن و قطعات به کار رفته در این وسیله پیچیده را بدانید تا بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟

سوالی که بیشتر کاربران از ما می پرسند این است که چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟ آیا زمانی که ماشین لباسشویی خراب می شود ما متوجه می شویم ؟ مگر وقتی ماشین لباسشویی روشن نمی شود نباید نگران شویم ؟ اینها سوالاتی است که بیشتر کاربران به دنبال پاسخ برای آن ها هستند. در ست است وقتی لباسشویی روشن نمی شود باید نگران شوید اما گاهی اوقات ماشین لباسشویی از قبل به شما هشدار خرابی را می دهد بنابراین بهتر است این موضوع را جدی بگیرید و برای تعمیر لباسشویی خود وقت بگذارید. خبر خوب این است که در ماشین لباسشویی های امروز با استفاده از تکنولوژی های جدید شما به راحتی می توانید از کد های خطای تعریف شده استفاده نموده و مشکل ماشین لباسشویی را شناسایی نمایید. برخی از مشکلات متداول در ماشین لباسشویی می تواند موارد زیر باشد

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی در حین کار

روشن نشدن ماشین لباسشویی

کار نکردن دکمه تایمر لباسشویی

نچرخیدن دیگ لباسشویی

درب ماشین لباسشویی باز نشود

از ماشین لباسشویی بوی سوختگی بیاید

پمپ آب به درستی کار نکند و آب در ماشین لباسشویی باقی بماند

و مشکلات دیگری که می تواند قابل تعمیر و برطرف کردن باشد.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد برای عیب یابی آن سوالاتی مطرح خواهد شد که دانستن آن ها می تواند به تعمیر دستگاه کمک نماید. اینکه برند ماشین لباسشویی شما چه می باشد می تواند به تعمیرکار کمک نماید زیرا در صورتی که بدانند برند ماشین لباسشویی شما چیست برای تعویض و یا تعمیر قطعات به دنبال قطعه ای متناسب با همان برند خواهند رفت.

اگر ماشین لباسشویی شما ال جی است و نیاز به تعمیر دارد می توانید در کاردون ثبت سفارش نمایید تا متخصصین کاردون در کمترین زمان برای برطرف کردن مشکل در محل شما حاضر شوند. حال سوال اینجاست چه زمانی باید ماشین لباسشویی ال جی را تعمیر کنیم ؟ برخی مواقع خرابی ماشین لباسشویی ال جی طوری است که نیاز به شخصی با تجربه و کارآزموده برای تعمیر آن دارید در صورتی که ماشین لباسشویی شما آب را گرم نمی کند و یا از ماشین لباسشویی آب خارج می شود باید از یک متخصص کمک بخواهید. در بسیاری از مواقع خودمان می توانیم مشکل را شناسایی نماییم و برای تعمیر و برطرف نمودن آن اقدام نماییم به عنوان مثال در صورتی که خشک کن ماشین لباسشویی کار نکند شما قطعا متوجه خواهید شد و یا هنگامی که ماشین لباسشویی شما در حین کار کردن متوقف شود نشان از خرابی دستگاه می باشد.

خوشبختانه برند ال جی این فرصت را در اختیار تمام کسانی که از ماشین لباسشویی ال جی خریداری کرده اند قرار داده است که با مطالعه دفترچه راهنمای این کالا به راحتی بتوانند در مورد نحوه کار و برنامه های شستشو، دلایل کار نکردن ماشین لباسشویی و کد های خطای این دستگاه اطلاعاتی در دست داشته باشند. کاربران ماشین لباسشویی ال جی می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای این محصول پاسخ بسیاری از سوالات خود را بیابند. اگر در حال حاضر نمی دانید دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را کجا گذاشته اید می توانید با جستجو در اینترنت آن را پیدا کنید کافی است مدل یخچال خود را بزنید. 

شاید بتوانیم بر این ادعا باشیم که ماشین لباسشویی یکی از دستگاه های پیچیده در آشپزخانه است زیرا قطعات به کار رفته در آن نشان از پیچیدگی این دستگاه است. البته از روی برنامه ها و سیستم های به کار رفته در ماشین لباسشویی هم می توان به پیچیده بودن آن پی برد و یکی از نکات مهم در ماشین لباسشویی پیوسته بودن قطعات با یکدیگر است بنابراین در صورت بروز مشکل در این دستگاه بهتر است کار را به کاردون بسپارید زیرا نداشتن دانش کافی می تواند هزینه های بالای تعمیرات را به بار آورد.

گاهی اوقات برای کارکرد بهتر ماشین لباسشویی ال جی لازم است تنظیمات آن را بررسی کنید و همین طور به کدهای خطا و ارورهایی که بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود توجه کنید البته لازم است درباره کدهای خطا و مشکلات احتمالی در ماشین لباسشویی ال جی اطلاعات کاملی داشته باشید تا در صورت بروز مشکل برای برطرف کردن آن اقدام نمایید.

چگونه ماشین لباسشویی ال جی را ریست کنیم ؟

شاید این اتفاق کمی عجیب به نظر برسد زیرا زمانی که صحبت از ریست کردن باشد همه ما با موبایل و کامپیوتر فکر می کنیم و شاید هرگز به ذهنمان نرسد که ماشین لباسشویی هم ریست می­شود. اما باید بدانید در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی دارید و به هر دلیلی عملکرد درستی ندارد می توانید با ریست کردن دستگاه و در واقع راه اندازی دوباره دستگاه از آن بهره_مند شوید البته این را باید خاطر نشان کنیم که اگر دستگاه شما مشکل فنی داشته باشد با ریست کردن مشکل برطرف نخواهد شد.

حال سوالی که پیش می آید زمانی است که می توانیم ماشی لباسشویی را ریست کنم در واقع باید بدانید چه زمانی باید این کار را انجام دهید؟ زیرا اگر در برخورد و مواجهه با هر مشکل اقدام به ریست کردن ماشین لباسشویی کنید با این کار به دستگاه آسیب می زنید بدون آنکه متوجه آن باشید. همان طور که می دانید برخی از مشکلات را می توان بدون نیاز به تعمیرکار برطرف نمود بنابراین شرکت های تولیدکننده ماشین لباسشویی برای راحتی شما این امکان را در اختیار شما قرار داده اند تا با ریست کردن ماشین لباسشویی مشکل را برطرف نمایید. خوشبختانه شرکت ال جی با تنظیم کدهای خطا و نمایش آن بر روی صفحه نمایش گاهی اوقات به شما هشدار ریست کردن را می دهد اما اگر این اتفاق نیافتاد شما زمانی که با عملکرد نادرست ماشین لباسشویی غافلگیر شدید می توانید آن را ریست کنید.

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی به دو صورت قابل اجرا می باشد که کاردون هر دو را برایتان توضیح می دهد. در برخی از مدل های ماشین لباسشویی ال جی دکمه ریست طراحی و تعبیه شده است بنابراین برای این کار دستگاه را خاموش کنید و حالت COTTON را فعال کنید و ماشین لباسشویی را روشن کنید بلافاصله بعد از روشن شدن دستگاه دکمه TEMP یا Speed spin را یکبار فشار دهید سپس دکمه Level water یا Function را فشار داده تا عبارت T01 ظاهر شود هنگامی که عبارت به T02 تغییر کرد دکمهStart  را فشار دهید با نمایش عبارت ELT می توانید دکمه ریست را فشار دهید تا عملیات ریست کردن اجرا شود. ممکن است با پیغام های خطا روبرو شوید در این صورت دکمه ی Temp را به مدت 5 ثانیه فشار دهید.

و حالا ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی برای کسانی که دستگاهشان دکمه ریست را ندارد یک راه حل ساده به شما پیشنهاد می کنیم دستتگه را از برق جدا کنید و به مدت 5 ثاینه دکمه ی Start یا Pause را نگه دارید سپس دستگاه را به برق وصل کنید تا دستگاه ریست شود. یکی از نکاتی که لازم است به آن اشاره کنیم این است که اگر دستگاه شما نیاز به ریست دارد این کار را انجام دهید و در صورتی که اجرای این مراحل برای شما دشوار است از کاردون کمک بخواهید.

چطور ماشین لباسشویی ال جی را تعمیر نماییم ؟

همیشه با نگهداری و سرویس به موقع نمی توان این را تضمین کنیم که ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود زیرا حادثه هیچ گاه خبر نمی کند ! اختلالاتی وجود دارد که ممکن است برای ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد و در اکثر مواقع قابل تعمیر باشد. اگر ماشین لباسشویی شما ال جی است و نشت آب دارد چه کنیم ؟ یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد و یا در آینده ممکن است برای پیدا کردن راه حل آن در اینترنت جست و جو نمایید نشت آب ماشین لباسشویی ال جی است.

برای رفع این مشکل ابتدا باید به دنبال محل نشتی آب باشید زیرا ممکن است از دستگاه نباشد ! اگر مشکل نشتی آب از ماشین لباسشویی باشد علت آن فشار زیاد آب و یا مقدار پودر مصرفی در ماشین لباسشویی است. اگر می خواهید خودتان دست به کار شوید و تا جایی که از پس شما بر می آید مشکل را برطرف نمایید بهتر است مطمئن شوید نشتی آب از کف لباسشویی است یا خیر ؟ حتما شلنگ تخلیه را چک کنید از محل فاضلاب خارج نشده باشد. محل اتصال شلنگ ورودی به شیر آب را بررسی نمایید در سوراخ سوراخ یا پاره شدن شلنگ اقدام به تعویض آن نمایید و مشکل نشتی آب را برطرف نمایید. باید بگوییم گاهی اوقات مسدود شدن جاپودری و کثیف بودن آن می تواند علت نشتی باشد بهتر است هر چند وقت یکبار اقدام به تمیز نمودن آن نمایید.

یکی از مواردی که هنگام خرید ماشین لباسشویی بسیار به آن می پردازیم انتخاب برند دستگاه می باشد غافل از اینکه برند ماشین لباسشویی آن چنان حائز اهمیت نخواهد بود. زیرا همه برند های باکیفیت هم روزی به دلیل مصرفی بودن قطعات نیاز به تعمیرات دارند موردی که باید در هنگام برخورد با تعمیرات لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی بسیار به آن توجه داشته باشیم انتخاب تعمیر کار متخصص و با تجربه می باشد.

آیا برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید از ماشین لباسشویی استفاده کنید اما لباسشویی کار نکند ؟ در این شرایط پیدا کردن مشکل و عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند بسیار آزار دهنده باشد. مخصوصا اگر در این رابطه اطلاعات کافی نداشته باشید در این مواقع اولین راه حلی که به ذهنتان می رسد جستجو در اینترنت و یافتن را ه حل برای مشکلتان است. اولین متنی که به ذهنتان می رسد را در اینترنت تایپ می کنید و مقالات مرتبط با آن را مطالعه می کنید اما به نتجه مطلوبی دست پیدا نمی کنید. پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال یک متخصص باشید که به شما مشاوره رایگان بدهد و شما را راهنمایی نماید و یا مشکل خود را در فروم مربوط به تعمیرات یادداشت نمایید تا دیگران راهکارهایی را به شما ارائه دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با راه حل !

همان طور که می دانید برای تعمیر ماشین لباسشویی مراکز تعمیراتی و خدماتی بسایر وجود دارد همچنین این روزها با جستجو کردن در اینترنت هم می توانید بسیاری از مشکلات را خودتان عیب یابی کنید اما نکته حائز اهمیت اینجاست که شما مشکل ماشین لباسشویی خود را با مجموعه ای مطرح کنید که از تعمیر آن اطمینان داشته باشید به همین منظور توصیه کاردون به شما این است که در صورت پیدا کردن کاردون می توانید مشکلات خود را با کارشناسان در میان بگذارید تا در صورت داشتن دانش فنی شما را راهنمایی کنند و خودتان دست به آچار شوید. بنابراین کاردون با هدف آموزش و تعمیر ماشین لباسشویی همیشه همراه شما خواهد بود. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ دارید و برای تعمیر آن نگران هستید کاردون با ارائه راه حل های ناب شما را از این نگرانی ها رها خواهد نمود.

مشکلات رایجی که ممکن است برای ماشین لباسشویی سامسونگ رخ دهد توسط متخصصان کاردون براساس تجربیات کاری آن ها گردآوری شده است تا با اشتراک گذاشتن آن ها و ارائه راه حل برای هریک شما را تا حد امکان راهنمایی کنیم اما یکی از توصیه های همیشگی کاردون به شما مخاطبین این است که در صورت نداشتن دانش فنی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی نکنید زیرا این مسئله می تواند هزینه های بالای تعمیرات را برایتان به بار آورد.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ خاموش می شود؟

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ در حین فعالیت خاموش می شود ابتدا دو شاخه برق را چک کنید ممکن است به دلیل نوسان برق دو شاخه دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. البته گاهی اوقات ممکن است خازن پارازیت گیر ماشین لباسشویی سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. علت توقف ناگهانی ماشین لباسشویی سامسونگ در حین کار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و البته بستگی به مدل لباسشویی هم دارد زیرا در ماشین لباسشویی های قدیمی از تایمر برای ارسال فرمان شروع به کار استفاده شده است که در صورت خراب شدن این تایمر لباسشویی به طور ناگهانی خاموش می شود و برای تعمیر و تعویض این قطعه حتما از یک تعمیرکار مجرب کمک بخواهید زیرا این قطعه بسیار حساس می باشد.

چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد؟

گاهی اوقات ممکن است نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی تبدیل به یک معظل شده و عملیات شستشو و خشک کردن لباس ها به خوبی انجام نشود. همان طور که می دانید گاهی اوقات دلایل ساده می تواند شما را به دردسر انداخته و علت اصلی نگرانی شما شود استفاده نادرست و اشتباهات شما می تواند در اثر نادیده گرفتن و بی توجهی تبدیل به مشکلی بزرگ شده و تعمیر ماشین لباسشویی را به همراه داشته باشد. اگر دیگ ماشین لباسشویی شما نمی چرخد بهتر است ابتدا مقدار لباس های داخل لباسشویی را بررسی کنید تا از ظرفیت ماشین لباسشویی بیشتر نباشد این کار شما شاید در ظاهر دیده نشود اما تکرار این اتفاق می تواند مشکلات زیادی برایتان به بار آورد.

شاید متوجه بد چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شده اید! اگر بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی، لباس داخل دستگاه قرار دهید موتور لباسشویی قادر به حرکت دادن دیگ نخواهد بود بنابراین برایتان سوال خواهد شد که چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد ؟ البته لازم است بگوییم این مشکل دلایل فنی زیادی هم به همراه دارد که برای برطرف کرد آن ها باید از تعمیرکار لباسشویی کمک بخواهید.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ به هنگام شستشو می لرزد؟

این مشکل یکی از رایج ترین هاست و شاید بسیاری از شما با آن روبرو شده اید و هنوز هم به دنبال دلیل آن هستید باید بگوییم عدم تراز بودن ماشین لباسشویی یکی از دلایل مهم این مشکل می باشد بهتر است هنگام نصب ماشین لباسشویی به این موضوع دقت کنید تا در آینده با این مشکل روبرو نشوید. البته یکی دیگر از دلایل هم پر بودن بیش از حد مخزن لباسشویی است. در ضمن خرابی فنر ها و تسمه هم می تواند یکی دیگر از دلایل لرزش ماشین لباسشویی باشد که باید توسط متخصص بررسی و تشخیص داده شود.

فنرهای دیگ در اثر اصطحکاک به مرور زمان دچار خرابی و یا پارگی می شوند بنابراین شما با لرزش و سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی متوجه خرابی آن ها خواهید شد همان طور که می دانید فنر های دیگ لرزش ها و ارتعاشات را جذب کرده و همین طور باعث نگه داشته شدن دیگ در اتاقک لباسشویی می شوند. بهتر است از سرویس دوره ای ماشین لباسشویی غافل نشوید تا مشکلات احتمالی را پیش بینی کرده و از خرابی های بیشتر جلوگیری کنید.

برند بوش یکی از تولید کنندگان برتر و موفق در زمینه تولید ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی می باشد. به واسطه کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی های به روز این برند توانسته طرفداران زیادی را جلب نماید. اگر صاحب ماشین لباسشویی بوش هستید و یا قصد تعمیر ماشین لباسشویی بوش را دارید ممکن است با خطا ها و یا ارور هایی روبرو شوید که برایتان ناشناس باشد و نتوانید آن ها را برطرف نمایید بهتر است از کاردون کمک بخواهید. برند های معتبر و با کیفیت دنیا در زمینه تولید ماشین لباسشویی همواره سعی دارند با ارائه تکنولوژی های جدید کاربران را به سمت خود بکشند و همین موضوع باعث ایجاد رقابت بین برند ها شده است.

آنچه که بسیار واضح و مشخص است انتظار و توقع کاربران می باشد که از تولید کنندگان ماشین لباسشویی انتظارات بالایی دارند و همه شرکت های تولید کننده در جهت جلب رضایت مشتریان گام برمی دارند. اما گاهی اوقات به دلیل مصرف زیاد و یا کوتاه بودن عمر قطعات مصرفی لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد این نشان از بی کیفیتی و یا یا بد بودن برند نخواهد بود. همیشه ممکن است در اثر نگهداری نادرست و یا سهل انگلاری در انجام سرویس های دوره ای برای لباسشویی شاهد خرابی و یا تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. بهتر است قبل از هر چیز ابتدا در نگهداری لوازم خانگی خود کوشا باشید. در صورتی که لباسشویی بوش دارید و با مشکل روبرو شده اید نگران نباشید کاردون همیشه همراه شماست و به فکر تعمیر لوازم خانگی شما خواهد بود.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بوش توسط تیم کاردون

همه ما هنگامی که یکی از لوازم خانگی مان دچار خرابی می شود تا حد امکان خودمان آچار به دست می شویم تا بتوانیم خودمان مشکل دستگاه را برطرف کنیم. اما اگر کاری از شما برنمی آید می توانید به کاردون اعتماد کنید و با دستکاری بی مورد خرابی دستگاه را بیشتر نکنید. باید بگوییم تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل پیچیده بودن قطعات داخلی این دستگاه یکی از تخصصی ترین کارهاست و باید با دقت بسیار انجام شود. تیم کاردون با بهره گیری از مجرب ترین و کارآزموده ترین افراد سعی دارد تا در بسیاری از موارد خیال شما را آسوده نماید به همین دلیل با انتشار مقالات آموزشی سطح آگاهی شما را بالا برده و با مشاوره های رایگان تا حدی شما را راهنمایی خواهد نمود.

همان طور که می دانید براساس آمارهای موجود به این نتیجه می رسیم که ماشین لباسشویی بوش یکی از پرفروش ترین هاست که دلیل آن کیفیت بالای این دستگاه و عمر بالای قطعات داخلی آن می باشد البته ناگفته نماند طراحی و امکانات و قابلیت های این ماشین لباسشویی آن را تبدیل به پرفروش ترین ها کرده است. اما همیشه بهترین ها هم نیاز به تعمیرات دارند و باید روزی برای تعمیر آن آماده باشیم. برخی از ایرادات متداول لباسشویی بوش را برایتان به اشتراک میگذاریم.

چرا لباسشویی بوش سر و صدای زیادی دارد ؟

بسیاری از کاربرانی که ماشین لباسشویی بوش دارند از سر و صدای زیاد این دستگاه شکایت می کنند و می خواهند دلیل آن را بدانند. البته که بسیاری هم این موضوع را طبیعی دانسته و اصلا به دنبال دلیل آن نیستند ! باید بگوییم بهتر است به دنبال دلیل آن باشید زیرا صدای لباسشویی تا یک حدی طبیعی می باشد اما از یک حدی به بعد غیر طبیعی بوده و باید به دنبال برطرف کردن آن باشید. گاهی اوقات در اثر برخورد لباس هایی که دکمه و یا زیپ دارند بر روی شیشه ماشین لباسشویی صداهایی تولید می شود که طبیعی بوده و نیاز به نگران شدن نخواهد بود. اما گاهی اوقات صداهایی از ماشین لباسشویی به گوش میخورد که طبیعی نبوده و باید علت آن پیدا و برطرف شود گاهی اوقات تراز نبودن ماشین لباسشویی بوش هنگام نصب منجر به تولید صداهایی ناهنجار می شود. البته در برخی مواقع باقی ماندن سکه، دکمه و یا اشیای دیگر در پمپ موجب تولید صدا خواهد شد بنابراین بهتر در هر صورت موضوع را جدی گرفته و قبل از خرابی های بیشتر اقدام به برطرف نموده آن نمایید.

چرا تایمر لباسشویی بوش وسط کار می ایستد و حرکت نمی کند ؟

تایمر ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که در حین کار شستشو نقش کلیدی بر عهده دارد در صورتی که تایمر لباسشویی بوش در حین کار متوقف شود باید به دنبال دلیل آن باشید. البته که این اتفاق ممی تواند دلایل مختلفی داشته باشد و باید توسط یک تعمیر کار ماشین لباسشویی بررسی و تشخیص داده شود اما لازم است کمی اطلاعات خود را در این باره افزایش دهید ا از نگرانی های شما کاسته شود.

اولین علت نچرخیدن تایمر لباسشویی سوئیچ درب است در واقع اولین کاری که باید انجام دهید چک کردن و بررسی این قطعه می باشد. موتور تایمر لباسشویی وظیفه جلوبردن تایمر و کنترل فعالیت های لباسشویی را بر عهده دارد در صورتی که قطعات به کار رفته در موتور تایمر دچار اختلال و خرابی شوند نتیچه آن نچرخیدن تایمر لباسشویی بوش خواهد بود.

گاهی اوقات خرابی هیدروستات یا کنترل کننده سطح آب لباسشویی علت نچرخیدن تایمر خواهد بود اگر لباسشویی شما از آب پر شود اما تایمر شما حرکت نمی کند علت آن خرابی هیدروستات است که باید توسط یک متخصص بررسی شود تا در صورتی خرابی تعویض و یا تعمیر شود. یکی دیگر از دلایل خرابی تایمر دستگیره برنامه لباسشویی است همان طور که می دانید این دستگیره از جنس پلاستیک می باشد و به مرور زمان در اثر ساییدگی خراب خواهد شد بنابراین با تعویض آن می توانید مشکل را برطرف کنید.

 علت جمع شدن آب داخل ماشین لباسشویی بوش؟

یکی از ایرادات متداول در ماشین لباسشویی بوش که با گذشت زمان اتفاق خواهد افتاد جمع شدن آب داخل دیگ است که با وجود خاموش بودن دستگاه هم شاهد این مشکل خواهیم بود. دلیل اصلی بروز این مشکل خرابی واشر، اورینگ و قطعات داخلی شیربرقی است که بنا به نظر تعمیرکار قابل تعمیر و یا تعویض می باشد. لازم است بگوییم اگر اب داخل ماشین لباسشویی بوش تمیز باشد باید به خراب شدن این قطعات مشکوک شوید در غیر این صورت باید به دنبال علت جمع شدن آب کثیف باشید! شاید مسیر فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است و به داخل لباسشویی وارد شده است.

نصب کاردون با 10.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 10 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

با نصب اپلیکیشن 10 هزار تومان اعتبار رایگان از کاردون هدیه بگیرید

محبوبترین خدمات کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید. ولی ما مجموعه ای از متخصصین را داریم که همه آن ها را در کنار هم جمع کرده است تا با چند کلیک به آن ها برسید