تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در کوتاه ترین زمان توسط تیم مجرب و با تجربه کاردون را با یک کلیک امتحان کنید. مجموعه کاردون همواره تلاش نموده تا در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با هدف جلب رضایت مشتریان گام بردارد در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تعمیرات برای خدمت رسانی آماده است.

در بخش تعمیر ماشین لباسشویی از بخواهید :

اگر ماشین لباسشویی شما خراب است بهتر است برای تعمیر آن دست به کار شوید و به فکر شستن لباس ها با دست نباشید. با توجه به افزایش قیمت ماشین لباسشویی توصیه کاردون به شما این است که تعمیر و یا سرویس ماشین لباسشویی خود را به موقع انجام دهید. اگر ماشین لباسشویی شما بی هیچ دلیلی روشن نمی شود با کاردون تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ما در کاردون متخصصین با تجربه که دوره‌های مرتبط با تعمیرات را گذرانده‌ا‌ند و تخصص لازم در این زمینه دارند را دورهم جمع کرده‌ایم تا به شما خدمات ارائه دهیم. متخصصین ما علاوه بر تخصص، تعهد هم به شما دارند و ما تمامی کارمندان کاردون را ضمانت می‌کنیم تا لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانند.

  • سامسونگ
  • ال جی
  • بوش
  • دوو
  • ارج
  • بکو
  • پاکشوما
  • اسنوا

نصب کاردون با 10.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 10 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

با نصب اپلیکیشن 10 هزار تومان اعتبار رایگان از کاردون هدیه بگیرید

سایر خدمات در کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات لوازم خانگی

اطلاعات بیشتر

تعمیر تلویزیون

اطلاعات بیشتر

تعمیر یخچال و فریزر

اطلاعات بیشتر

تعمیر ماشین لباسشویی

اطلاعات بیشتر

تعمیر کولر

خدمات کاردون برای تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از اختراعات بسیار کاربردی بوده است که در زمان و انرژی بسیار از ما صرفه جویی نموده است. با داشتن لباسشویی دیگر نگرانی از بایت لباس های کثیف وجود ندارد و با خیالی آسوده روزی را به روشن کردن ماشین لباسشویی اختصاص می دهیم و از شر لباس های کثیف در عرض چند ساعت راحت می شویم. بهتر است از ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله زحمتکش در خانه یاد کنیم زیرا کاری که می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد و زمان زیادی از ما بگیرد را در کمترین زمان انجام می دهد.

شاید در گذشته جای خالی ماشین لباسشویی در خانه مانند امروزه بسیار حس نمیشد، با جمع شدن لباس های کثیف در خانه خودمان دست به کار شده و به شستن لباس ها با دست بسنده می کردیم فقط این کار زمانی طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می شد که فصل سرما با آب سرد باید این کار را انجام می دادیم. اما با گذشت زمان و اختراع ماشین لباسشویی این معضل برطرف شد و بسیاری از مشکلات قدیمی را از بین برد. در حالی که این روزها وجود ماشین لباسشویی در هر خانه ای الزامی شده است و نبود آن تقریبا غیر ممکن است. به طوری که اگر ماشین لباسشویی در خانه خراب شود به سرعت به دنبال راه حل برای تعمیر آن هستیم و نمی توانیم خانه را بدون ماشین لباسشویی متصور شویم.

خوشبختانه این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار از کارها راحت تر و ساده تر قابل حل می باشد. در گذشته به دلیل نبود امکانات کافی و تعمیرکار و متخصص باتجربه در صورت خرابی ماشین لباسشویی مجبور به مراجعه حضوری بودیم اما این روزها با جستجو در اینترنت و داشتن دانش اندک فنی حتی شاید خودتان هم بتوانید دست به آچار شده و مشکل را برطرف نمایید البته لازم است بگوییم مشکلات جزئی و ساده را خودتان می توانید برطرف نمایید نه همه مشکلات !

با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یک وسیله پیچیده است توصیه ما به شما این است که در صورت نداشتن دانش فنی اقدام به تعمیر آن نکنید زیرا نه تنها نمی توانید مشکل را برطرف نمایید بلکه می توانید به مشکلات اضافه نمایید و کار را سخت تر کنید. برای تعمیر ماشین لباسشویی باید نحوه عملکرد آن و قطعات به کار رفته در این وسیله پیچیده را بدانید تا بتوانید آن را عیب یابی نمایید.

چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟

سوالی که بیشتر کاربران از ما می پرسند این است که چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟ آیا زمانی که ماشین لباسشویی خراب می شود ما متوجه می شویم ؟ مگر وقتی ماشین لباسشویی روشن نمی شود نباید نگران شویم ؟ اینها سوالاتی است که بیشتر کاربران به دنبال پاسخ برای آن ها هستند. در ست است وقتی لباسشویی روشن نمی شود باید نگران شوید اما گاهی اوقات ماشین لباسشویی از قبل به شما هشدار خرابی را می دهد بنابراین بهتر است این موضوع را جدی بگیرید و برای تعمیر لباسشویی خود وقت بگذارید. خبر خوب این است که در ماشین لباسشویی های امروز با استفاده از تکنولوژی های جدید شما به راحتی می توانید از کد های خطای تعریف شده استفاده نموده و مشکل ماشین لباسشویی را شناسایی نمایید. برخی از مشکلات متداول در ماشین لباسشویی می تواند موارد زیر باشد

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی در حین کار

روشن نشدن ماشین لباسشویی

کار نکردن دکمه تایمر لباسشویی

نچرخیدن دیگ لباسشویی

درب ماشین لباسشویی باز نشود

از ماشین لباسشویی بوی سوختگی بیاید

پمپ آب به درستی کار نکند و آب در ماشین لباسشویی باقی بماند

و مشکلات دیگری که می تواند قابل تعمیر و برطرف کردن باشد.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد برای عیب یابی آن سوالاتی مطرح خواهد شد که دانستن آن ها می تواند به تعمیر دستگاه کمک نماید. اینکه برند ماشین لباسشویی شما چه می باشد می تواند به تعمیرکار کمک نماید زیرا در صورتی که بدانند برند ماشین لباسشویی شما چیست برای تعویض و یا تعمیر قطعات به دنبال قطعه ای متناسب با همان برند خواهند رفت.

اگر ماشین لباسشویی شما ال جی است و نیاز به تعمیر دارد می توانید در کاردون ثبت سفارش نمایید تا متخصصین کاردون در کمترین زمان برای برطرف کردن مشکل در محل شما حاضر شوند. حال سوال اینجاست چه زمانی باید ماشین لباسشویی ال جی را تعمیر کنیم ؟ برخی مواقع خرابی ماشین لباسشویی ال جی طوری است که نیاز به شخصی با تجربه و کارآزموده برای تعمیر آن دارید در صورتی که ماشین لباسشویی شما آب را گرم نمی کند و یا از ماشین لباسشویی آب خارج می شود باید از یک متخصص کمک بخواهید. در بسیاری از مواقع خودمان می توانیم مشکل را شناسایی نماییم و برای تعمیر و برطرف نمودن آن اقدام نماییم به عنوان مثال در صورتی که خشک کن ماشین لباسشویی کار نکند شما قطعا متوجه خواهید شد و یا هنگامی که ماشین لباسشویی شما در حین کار کردن متوقف شود نشان از خرابی دستگاه می باشد.

چطور ماشین لباسشویی ال جی را تعمیر نماییم ؟

همیشه با نگهداری و سرویس به موقع نمی توان این را تضمین کنیم که ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود زیرا حادثه هیچ گاه خبر نمی کند ! اختلالاتی وجود دارد که ممکن است برای ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد و در اکثر مواقع قابل تعمیر باشد. اگر ماشین لباسشویی شما ال جی است و نشت آب دارد چه کنیم ؟ یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد و یا در آینده ممکن است برای پیدا کردن راه حل آن در اینترنت جست و جو نمایید نشت آب ماشین لباسشویی ال جی است.

برای رفع این مشکل ابتدا باید به دنبال محل نشتی آب باشید زیرا ممکن است از دستگاه نباشد ! اگر مشکل نشتی آب از ماشین لباسشویی باشد علت آن فشار زیاد آب و یا مقدار پودر مصرفی در ماشین لباسشویی است. اگر می خواهید خودتان دست به کار شوید و تا جایی که از پس شما بر می آید مشکل را برطرف نمایید بهتر است مطمئن شوید نشتی آب از کف لباسشویی است یا خیر ؟ حتما شلنگ تخلیه را چک کنید از محل فاضلاب خارج نشده باشد. محل اتصال شلنگ ورودی به شیر آب را بررسی نمایید در سوراخ سوراخ یا پاره شدن شلنگ اقدام به تعویض آن نمایید و مشکل نشتی آب را برطرف نمایید. باید بگوییم گاهی اوقات مسدود شدن جاپودری و کثیف بودن آن می تواند علت نشتی باشد بهتر است هر چند وقت یکبار اقدام به تمیز نمودن آن نمایید.

یکی از مواردی که هنگام خرید ماشین لباسشویی بسیار به آن می پردازیم انتخاب برند دستگاه می باشد غافل از اینکه برند ماشین لباسشویی آن چنان حائز اهمیت نخواهد بود. زیرا همه برند های باکیفیت هم روزی به دلیل مصرفی بودن قطعات نیاز به تعمیرات دارند موردی که باید در هنگام برخورد با تعمیرات لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی بسیار به آن توجه داشته باشیم انتخاب تعمیر کار متخصص و با تجربه می باشد.

آیا برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید از ماشین لباسشویی استفاده کنید اما لباسشویی کار نکند ؟ در این شرایط پیدا کردن مشکل و عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند بسیار آزار دهنده باشد. مخصوصا اگر در این رابطه اطلاعات کافی نداشته باشید در این مواقع اولین راه حلی که به ذهنتان می رسد جستجو در اینترنت و یافتن را ه حل برای مشکلتان است. اولین متنی که به ذهنتان می رسد را در اینترنت تایپ می کنید و مقالات مرتبط با آن را مطالعه می کنید اما به نتجه مطلوبی دست پیدا نمی کنید. پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال یک متخصص باشید که به شما مشاوره رایگان بدهد و شما را راهنمایی نماید و یا مشکل خود را در فروم مربوط به تعمیرات یادداشت نمایید تا دیگران راهکارهایی را به شما ارائه دهند.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ خاموش می شود؟

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ در حین فعالیت خاموش می شود ابتدا دو شاخه برق را چک کنید ممکن است به دلیل نوسان برق دو شاخه دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. البته گاهی اوقات ممکن است خازن پارازیت گیر ماشین لباسشویی سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. علت توقف ناگهانی ماشین لباسشویی سامسونگ در حین کار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و البته بستگی به مدل لباسشویی هم دارد زیرا در ماشین لباسشویی های قدیمی از تایمر برای ارسال فرمان شروع به کار استفاده شده است که در صورت خراب شدن این تایمر لباسشویی به طور ناگهانی خاموش می شود و برای تعمیر و تعویض این قطعه حتما از یک تعمیرکار مجرب کمک بخواهید زیرا این قطعه بسیار حساس می باشد.

برند بوش یکی از تولید کنندگان برتر و موفق در زمینه تولید ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی می باشد. به واسطه کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی های به روز این برند توانسته طرفداران زیادی را جلب نماید. اگر صاحب ماشین لباسشویی بوش هستید و یا قصد تعمیر ماشین لباسشویی بوش را دارید ممکن است با خطا ها و یا ارور هایی روبرو شوید که برایتان ناشناس باشد و نتوانید آن ها را برطرف نمایید بهتر است از کاردون کمک بخواهید. برند های معتبر و با کیفیت دنیا در زمینه تولید ماشین لباسشویی همواره سعی دارند با ارائه تکنولوژی های جدید کاربران را به سمت خود بکشند و همین موضوع باعث ایجاد رقابت بین برند ها شده است.

آنچه که بسیار واضح و مشخص است انتظار و توقع کاربران می باشد که از تولید کنندگان ماشین لباسشویی انتظارات بالایی دارند و همه شرکت های تولید کننده در جهت جلب رضایت مشتریان گام برمی دارند. اما گاهی اوقات به دلیل مصرف زیاد و یا کوتاه بودن عمر قطعات مصرفی لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد این نشان از بی کیفیتی و یا یا بد بودن برند نخواهد بود. همیشه ممکن است در اثر نگهداری نادرست و یا سهل انگلاری در انجام سرویس های دوره ای برای لباسشویی شاهد خرابی و یا تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. بهتر است قبل از هر چیز ابتدا در نگهداری لوازم خانگی خود کوشا باشید. در صورتی که لباسشویی بوش دارید و با مشکل روبرو شده اید نگران نباشید کاردون همیشه همراه شماست و به فکر تعمیر لوازم خانگی شما خواهد بود.

چرا لباسشویی بوش سر و صدای زیادی دارد ؟

بسیاری از کاربرانی که ماشین لباسشویی بوش دارند از سر و صدای زیاد این دستگاه شکایت می کنند و می خواهند دلیل آن را بدانند. البته که بسیاری هم این موضوع را طبیعی دانسته و اصلا به دنبال دلیل آن نیستند ! باید بگوییم بهتر است به دنبال دلیل آن باشید زیرا صدای لباسشویی تا یک حدی طبیعی می باشد اما از یک حدی به بعد غیر طبیعی بوده و باید به دنبال برطرف کردن آن باشید. گاهی اوقات در اثر برخورد لباس هایی که دکمه و یا زیپ دارند بر روی شیشه ماشین لباسشویی صداهایی تولید می شود که طبیعی بوده و نیاز به نگران شدن نخواهد بود. اما گاهی اوقات صداهایی از ماشین لباسشویی به گوش میخورد که طبیعی نبوده و باید علت آن پیدا و برطرف شود گاهی اوقات تراز نبودن ماشین لباسشویی بوش هنگام نصب منجر به تولید صداهایی ناهنجار می شود. البته در برخی مواقع باقی ماندن سکه، دکمه و یا اشیای دیگر در پمپ موجب تولید صدا خواهد شد بنابراین بهتر در هر صورت موضوع را جدی گرفته و قبل از خرابی های بیشتر اقدام به برطرف نموده آن نمایید.