لوگوی کاردون

راهنمای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی

راهنمای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی
فهرست محتوا

ماشین ظرفشویی از جمله وسایل پرکاربرد در آشپزخانه می‌باشد که در سال‌های اخیر ال جی یکی از بهترین برندهای ماشین ظرفشویی در بازار است و طرفداران زیادی دارد.  به دلیل برق انداختن ظروف و صرفه جویی در مصرف آب استقبال زیادی از این دستگاه شده است. در این مقاله از سری مقالات کاردون، قصد داریم راهنمای نصب ماشین ظرفشویی ال جی را در اختیار شما قرار دهیم تا به‌ راحتی بتوانید این دستگاه را در جای خود قرار دهید و آن را برای استفاده آماده نمایید.

اگر به ‌تازگی ماشین ظرفشویی خریداری کرده‌اید ولی به دلیل شرایط ایجاد شده در جامعه و برای رعایت نکات بهداشتی بهتر است خودتان آن را در مکان مناسب نصب کنید، توصیه می‌کنیم قبل از نصب اطلاعاتی در مورد نحوه نصب ماشین ظرفشویی و نکات ایمنی مورد نیاز هنگام نصب، مطالعه و سپس اقدام به جایگذاری و نصب آن نمایید.

اگر ساکن تهران هستید و قصد تعمیر ماشین ظرفشویی خود را دارید، می توانید از سرویس تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران کاردون استفاده نمایید.

لزوم استفاده از دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی

LG dishwasher installation guide

برای آشنایی هرچه بیشتر با تمام قسمت‌های ماشین ظرفشویی ال جی، دفترچه راهنمای فارسی آن را مطالعه نمایید. نه تنها ماشین ظرفشویی ال جی بلکه هرنوع لوازم خانگی که خریداری می‌کنید قبل از استفاده، دفترچه راهنمای آن را مطالعه نمایید زیرا مواردی در دفترچه قید شده است که شما هیچ گاه به آنها توجه نمی‌کنید و بسیار کاربردی و کارآمد خواهند بود.

به عنوان مثال در دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ال جی علاوه بر توضیح کامل دستگاه و عملکرد هر یک از دکمه‌های موجود در دستگاه، نحوه نصب و راه اندازی آن نیز به طور کامل ذکر شده است. همچنین نکات مهمی درباره ایمنی دستگاه ذکر شده که شاید شما هرگز به آن‌ها توجه نکرده‌اید.

در اینجا ما شما را راهنمایی می‌کنیم تا ماشین ظرفشویی را در مکان مناسب نصب نمایید اما بهتر است در هنگام نصب ماشین ظرفشویی، ابتدا راهنمای نصب ماشین ظرفشویی ال جی و دفترچه راهنما آن را مطالعه کنید و سپس در صورت داشتن توانایی کافی در زمینه نصب دستگاه، اقدام به نصب و راه اندازی آن نمایید.

چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را نصب کنیم؟

How to install LG dishwasher

بهتر است نصب ماشین ظرفشویی خود را به افراد متخصص و حرفه‌ای کاردون بسپارید و یا اگر در حین نصب نیاز به مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

اگر می‌خواهید خودتان دست به کار شوید و ماشین ظرفشویی‌تان را راه اندازی کنید. نکته اول که باید به آن بپردازید تراز کردن و اطمینان از تراز بودن دستگاه است، بهتر است ماشین ظرفشویی نزدیک به سینک ظرفشویی قرار گیرد.

شما برای تراز کردن ماشین ظرفشویی باید قسمت‌های مختلفی مانند درب دستگاه را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل در آن‌ها، عملیات تراز کردن را انجام دهید. به‌ طور کلی می‌توان گفت در صورت تراز نبودن ماشین ظرفشویی، درب آن به سمت راست و چپ تمایل پیدا می‌کند. نحوه تراز کردن دستگاه با توجه به اینکه درب به کدام سمت تمایل پیداکرده است، متفاوت می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین کارها در راهنمای نصب ماشین ظرفشویی ال جی لوله‌کشی است. با بررسی جایگاه ورودی آب در ماشین ظرفشویی می‌توانید عملیات نصب را سرعت دهید. همان طور که در دفترچه راهنمای نصب ذکر شده است شلنگ تخلیه را به لوله تخلیه دستگاه متصل کنید در صورتی که شلنگ در لوله محکم نشد با یک رابط پلاستیکی شلنگ را در لوله تخلیه سفت نمایید.

اگر از ماشین ظرفشویی برند ال جی استفاده می کنید که نیازمند تعمیر است، می توانید از سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کاردون استفاده نمایید.

به‌ طور کلی می‌توان گفت در صورت تراز نبودن ماشین ظرفشویی، درب آن به سمت راست و چپ تمایل پیدا می‌کند.

یکی از مهم‌ترین کارها در راهنمای نصب ماشین ظرفشویی ال جی لوله‌کشی است.

نکته اول که باید به آن بپردازید تراز کردن و اطمینان از تراز بودن دستگاه است، بهتر است ماشین ظرفشویی نزدیک به سینک ظرفشویی قرار گیرد.

به تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز دارید؟ تعمیرات، سرویس، نصب و تمدید گارانتی ماشین ظرفشویی

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها