لوگوی کاردون

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ
فهرست محتوا

اگر از خانم های خانه دار سوال کنید اصلا راضی به خراب شدن و یا به خرج افتادن ماشین لباسشویی خود نیستند زیرا این وسیله را یکی از وسایل ضروری آشپزخانه می دانند. به همین خاطر در هنگام خرید ماشین لباسشویی به دنبال برند های باکیفیت خارجی هستند تا از خرابی زود هنگام آن جلوگیری کنند. اما نکته مهم این است که حتی ماشین لباسشویی سامسونگ هم اگر سرویس نشود به تعمیرات احتیاج دارد.

شاید بهتر است اینگونه بیان کنیم هر وسیله ای اگر نگهداری و سرویس نشود به خرج خواهد افتاد و نیاز به تعمیر دارد بنابراین لوازم خانگی از این قاعده کلی مستثنی نیستند. سرویس دوره ای بهترین راه برای نگهداری از لوازمی مانند ماشین لباسشویی است. پس سرویس دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ فراموش نشود!

با سرویس دوره ای عمر ماشین لباسشویی سامسونگ را افزایش دهید!

یکی از پیشنهادات مجموعه کاردون به شما مخاطبان همیشگی وب سایت کاردون این است که همیشه قبل از وقع اتفاقات ناگوار از بروز آن پیشگیری نمایید. زیرا همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. در مورد حفظ و نگهداری وسایل برقی مانند لباسشویی هم این مورد صادق است در صورتی که شما به طور منظم به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ اهمیت دهید از بروز اتفاقاتی نظیر نشتی آب، خرابی و روشن نشدن ماشین لباسشویی، سر و صدای بیش از اندازه ماشین لباسشویی، باز نشدن درب ماشین لباسشویی بعد از شست و شو و بوی بد داخل ماشین لباسشویی و مشکلات دیگر جلوگیری نمایید.

لباسشویی سامسونگ

برای تمیز کردن و نگهداری مناسب از ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید خودتان هم دست به کار شوید و برخی از کارها را خودتان به طور منظم انجام دهید. فقط به این نکته توجه داشته باشید در هنگام تمیز کردن دستگاه را از برق خارج کنید زیرا در صورت اتصال برق دستگاه دچار شوک الکتریکی خواهد شد. یکی از مواردی که شما می توانید خودتان به تمیز کردن آن بپردازید فیلتر ورودی آب است.

چگونه فیلتر ورودی آب ماشین لباسشویی سامسونگ را تمیز کنیم؟

می توانید به صورت مرحله ای این کار ها را انجام دهید همان طور که در تصویر مشاهده می کنید. ابتدا شیر اصلی آب را ببندید و شلنگ آب وروردی به ماشین لباسشویی سامسونگ را باز کنید. فیلتر آب ورودی را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید با استفاده از یک فرچه رسوب و جرم ها را از روی فیلتر تمیز نمایید فقط دقت کنید فیلتر آسیب نبیند بعد از جایگذاری فیلتر شلنگ ورودی را سفت کنید تا آب نشتی نکند.

سرویس ماشین لباسشویی

برای تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه چه کنیم؟

هر چند وقت یکبار پمپ تخلیه را هم تمیز کنید زیرا اشیایی که در لباس های جامانده و اسیر لباسشویی شده اند را می توانید آنجا پیدا کنید. مانند تصویر زیر می توانید فیلتر پمپ تخلیه را به صورت مرحله ای تمیز نمایید. برای بیرون آمدن شلنگ زائده تخلیه را بیرون بکشید. زائده پمپ تخلیه را در آورده سپس فیلتر را با چرخش به چپ باز کنید. اشیا جامانده را از فیلتر پمپ بیرون آورید. پس از تمیز کردن فیلتر پمپ را چرخانده و زائده پمپ را در محل قرار دهید. درپوش روکش پایینی ماشین لباسشویی سامسونگ را ببندید.

سرویس تخلیه اب لباسشویی

کشوی مواد شوینده لباسشویی را تمیز کنید!

یکی دیگر از مواردی که می توانید خودتان سرویس و تمیر کردن آن را انجام دهید کشوی مواد شوینده در ماشین لباسشویی سامسونگ است. با توجه به اینکه در تصویر مشاهده می کنید ابتدا کشوی مواد شوینده را بیرون بکشید. کشوی مواد شوینده را زیر شیر آب تمیز کنید با یک فرچه بقایای مواد شوینده را پاک نمایید سپس کشوی مواد شوینده را جا بیندازید. به محض تمیز کردن و انجام این کار کشوی مواد شوینده را در محل قرار داده و ماشین را بدون لباس به کار بیندازید. برای تمیز کردن قسمت های مختلف ماشین لباسشویی سامسونگ از حلال های شیمیایی استفاده نکنید.

سرویس لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده، می توانید از سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در منزل کاردون استفاده کنید.

 خیر، در هنگام تمیز کردن دستگاه را از برق خارج کنید زیرا در صورت اتصال برق دستگاه دچار شوک الکتریکی خواهد شد.

هر چند وقت یکبار پمپ تخلیه را هم تمیز کنید زیرا اشیایی که در لباس های جامانده و اسیر لباسشویی شده اند را می توانید آنجا پیدا کنید. 

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها