لوگوی کاردون

علت صدای خش خش تلویزیون

علت صدای خش خش تلویزیون
فهرست محتوا

یکی از قسمت های مهم در تلویزیون علاوه بر بخش تصویری بخش صوتی آن می باشد و شاید بتوان گفت یکی از بخش های مهم و حائز اهمیت در نگاه کاربران! صدا در تلویزیون فاکتوری است که نبود آن لذت تماشای تصویر را از بین خواهد برد بنابراین بودن هر دو در کنار هم کامل کننده خواهد بود. اما گاهی اوقات ممکن است ایجاد اختلال در صدای تلویزیون برایتان آزار دهنده باشد و به دنبال علت صدای خش خش تلویزیون باشید. معمولا خرابی صدای تلویزیون با خش خش و ایجاد اختلال همراه است گاهی اوقات ممکن است صدا بی کیفیت باشد و این موضوع برایتان آزاردهنده شود.

 
The reason for the hissing sound of the TV

علت صدای خش خش تلویزیون چیست؟

یکی از مشکلات راجی که بیشتر تلویزیون ها را درگیر کرده است ایجاد اختلال در صدا دستگاه است که بسیار هم آزار دهنده می باشد چرا که دیدن تصویر به همراه صداست که لذت دیدن یک فیلم را افزایش می دهد به همین خاطر است که هرگاه با این مشکل روبرو می شویم سعی می کنیم با زیاد کردن حجم صدا مشکل بی کیفیتی صدا را از بین ببریم. گاهی اوقات ممکن است صدای تلویزیون با خش خش همراه شود که در این صورت باید تنظیمات صدا را بررسی کنید زیرا در برخی مواقع به هم خوردگی تنظیمات صدا منجر به این اتفاق خواهد شدالبته گاهی اوقات خرابی در اتصالات و آنتن هم می تواند در صدا اختلال ایجاد نماید.

بنابراین این مشکل بی کیفیت شدن صدا و یا ایجاد اختلال در آن می تواند برای تمامی برند های تلویزیون رخ دهد و تنها یک برند خاص با این مشکل مواجه نخواهد شد. یکی دیگر از مشکلاتی که در صدای تلویزیون بسیار آزاردهنده می باشد ایجاد نویز در صدای تلویزیون است شاید روزها و یا هفته هاست که با صدای نویز در تلویزیون خود آزرده خاطر شده اید و برای یافتن علت آن تا به امروز خود را درگیر کرده اید باید بگوییم دلایل محدودی وجود دارد که منجر به ایجاد نویز می شود که در بیشتر مواقع دلایل فنی بوده و نیاز به دانش فنی و تخصص برای تعمیر آن وجود دارد؛

بنابراین لازم است از همان ابتدا از کاردون بخواهید تا برای بررسی مشکل کارشناسان و متخصصین در زمینه تعمیر تلویزیون را به محل شما اعزام کنند.

چرا صدای تلویزیون قطع می شود؟

Fix the hissing sound of the TV

از مشکلاتی که ممکن است اکثرا با آن سر و کله زده باشید قطع شدن صدای تلویزیون می باشد. یکی از دلایل ساده که منجر به قطع صدا در تلویزیون می شود استفاده از کابل HDMI است گاهی اوقات استفاده از کابل بی کیفیت می تواند منجر به ایجاد اختلال در تنظیمات تلویزیون شود که نتیجه آن قطع صداست. اگر به هنگام تماشای یک برنامه تلویزیون به طور ناگهانی صدای تلویزیون شما قطع شد ممکن است دستگاه خروجی صدا دچار مشکل و خرابی شده باشد و باید برای تشخیص علت خرابی از تعمیرکار تلویزیون کمک بخواهید زیرا این خرابی ها فنی می باشد و شما نمی توانید بدون داشتن دانش فنی دست به آچار شوید.

یکی دیگر از مشکلاتی که برای تلویزیون رخ می دهد کم شدن و یا بی کیفیت شدن صدای تلویزیون می باشد. برای برطرف کردن این مشکل لازم است از کاردون کمک بخواهید اما لازم است بگوییم بیشتر مشکلات مربوط به صدا در تلویزیون به دلیل خرابی قطعه ای به نام مین برد می باشد که برای تشخیص دقیق و اطمینان از خراب بودن این قطعه از تعمیر کار تلویزیون بخواهید به طور کامل دستگاه شما را بررسی نماید. شاید لازم است قبل از هر چیز بلندگوهای تلویزیون را بررسی کنید تا از خراب نبودن آن مطمئن شوید گاهی اوقات خراب قطعات جزئی می تواند شما را سر درگم نماید.

اگر تلویزیون سونی دارید که دچار مشکل شده است، کافیست از خدمات تعمیر تلویزیون سونی در محل کاردون استفاده کنید.

گارانتی تلویزیون
با تمدید گارانتی تلویزیون هزینه‌های تعمیرات رو به صفر برسون! فرقی نمی‌کنه تلویزیون شما چه برندیه. همین حالا با تمدید گارانتی تلویزیون هزینه‌های تعمیرات رو به صفر برسون!

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر تلویزیون شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

ثبت درخواست خدمات

با وارد کردن نام و شماره همراه در فرم زیر همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای هماهنگی و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.