لوگوی کاردون
نحوه تنظیم درجه یخچال

نحوه تنظیم درجه یخچال

یکی از سوالاتی که کاردون را برای ساخت ویدئو نحوه تنظیم درجه یخچال تشویق نموده این است که درجه یخچال روی چند باشد شاید این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده است و برای پاسخ آن بارها در سایت های مختلف جستجو کرده اید. فارغ از نوع برند یخچال لازم است درباره تنظیمات دمایی یخچال بیشتر بدانید. همه ما می دانیم که عملکرد تمامی یخچال ها یکسان است اما نکته حائز اهمیت تنظیمات دمایی یخچال هاست که براساس استانداردها تعیین می شود بنابراین کافی است بدانید چه نوع دمایی برای یخچال مناسب است.

آموزش نحوه تنظیم درجه یخچال

برای جلوگری از خراب شدن موتور یخچال و تحمل فشار بیشتر به منظور خنک سازی محیط داخلی یخچال لازم است دمای یخچال را در حالت نرمال و استاندارد تنظیم کنید. معمولا بعد از خرید یخچال شرکت های تولید کننده در زمان نصب و راه اندازی دستگاه نحوه تنظیم دمای یخچال را به مصرف کنندگان آموزش می دهند اما اگر سال هاست از یخچال خود استفاده می کنید و نمی دانید چگونه باید دمای یخچال و فریزر خود را تنظیم نمایید می توانید از ویدئوی آموزشی زیر که توسط تیم کاردون گردآوری شده است استفاده نمایید.

بیشتر بدانید : علت روشن نشدن یخچال چیست

گاهی اوقات ممکن است با تغییرات در تنظیمات دمایی یخچال و قرارگیری دما در پایین تر از حد استاندارد سرمای داخل یخچال کاهش یافته و تمامی مواد غذایی داخل یخچال فاسد شوند بنابراین باید بدانید قراگیری دما در پایین تر و بالاتر از حد استاندارد می تواند به یخچال آسیب برساند. همان طور که می دانید محیط داخل یخچال به دلیل وجود رطوبت می تواند محل مناسبی برای رشد باکتری ها باشد البته زمانی که تنظیمات دمایی به درستی انجام نشود. بهتر است برای افزایش راندمان یخچال و طول عمر دستگاه توصیه می کنیم حتما کلیپ ذیل را مشاهده نمایید.

5 پاسخ

  1. دلیل این چیست که یخچال الکترواستیل رو درجه اون رو تنظیم میکنیم ولی دوباره به درجه قبل بر میگرده؟

    1. سلام
      زمانی که درجه تنظیم میشه، نمایشگر مجداد برمیگرده به دمای همون لحظه را نشان میده

  2. سلام خسته نباشید
    بهترین دما برای یخچال ویترینی ایستاده چی هست برای کیک تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...