تصویر هدر
نحوه تنظیم درجه یخچال

نحوه تنظیم درجه یخچال

19 دی, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

یکی از سوالاتی که کاردون را برای ساخت ویدئو نحوه تنظیم درجه یخچال تشویق نموده این است که درجه یخچال روی چند باشد شاید این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده است و برای پاسخ آن بارها در سایت های مختلف جستجو کرده اید. فارغ از نوع برند یخچال لازم است درباره تنظیمات دمایی یخچال بیشتر بدانید. همه ما می دانیم که عملکرد تمامی یخچال ها یکسان است اما نکته حائز اهمیت تنظیمات دمایی یخچال هاست که براساس استانداردها تعیین می شود بنابراین کافی است بدانید چه نوع دمایی برای یخچال مناسب است.

آموزش نحوه تنظیم درجه یخچال

برای جلوگری از خراب شدن موتور یخچال و تحمل فشار بیشتر به منظور خنک سازی محیط داخلی یخچال لازم است دمای یخچال را در حالت نرمال و استاندارد تنظیم کنید. معمولا بعد از خرید یخچال شرکت های تولید کننده در زمان نصب و راه اندازی دستگاه نحوه تنظیم دمای یخچال را به مصرف کنندگان آموزش می دهند اما اگر سال هاست از یخچال خود استفاده می کنید و نمی دانید چگونه باید دمای یخچال و فریزر خود را تنظیم نمایید می توانید از ویدئوی آموزشی زیر که توسط تیم کاردون گردآوری شده است استفاده نمایید.

بیشتر بدانید : علت روشن نشدن یخچال چیست

گاهی اوقات ممکن است با تغییرات در تنظیمات دمایی یخچال و قرارگیری دما در پایین تر از حد استاندارد سرمای داخل یخچال کاهش یافته و تمامی مواد غذایی داخل یخچال فاسد شوند بنابراین باید بدانید قراگیری دما در پایین تر و بالاتر از حد استاندارد می تواند به یخچال آسیب برساند. همان طور که می دانید محیط داخل یخچال به دلیل وجود رطوبت می تواند محل مناسبی برای رشد باکتری ها باشد البته زمانی که تنظیمات دمایی به درستی انجام نشود. بهتر است برای افزایش راندمان یخچال و طول عمر دستگاه توصیه می کنیم حتما کلیپ ذیل را مشاهده نمایید.


نوشته مرتبط

علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی
علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی

2 فروردین, 1400راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

اگر یک تلویزیون هوشمند و یک سینمای خانگی با بلندگوهای خوب دارید ، به احتمال زیاد می خواهید صدا را از برنامه های تلویزیون از طریق این بلندگوها دریافت کنید. اگر برای دریافت صدا از برنامه های تلویزیون هوشمند خود برای پخش از طریق سیستم شانس نداشته اید و می خواهید علت قطع شدن صدا …

ادامه مطلب
3 علت کثیف شستن ماشین لباسشویی
3 علت کثیف شستن ماشین لباسشویی

16 اسفند, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

ماشین لباسشویی وسیله ای است که ما اکثر روزها با آن کار می کنیم و کاملاً به آن وابستگی داریم. ماشین لباسشویی کار تمیز کردن لباس های ما ، از شلوار جین کثیف ، لباس های رنگ آمیزی شده با گل ، ملافه تخت گرفته تا حوله های مرطوب و لباس های ظریف را بر …

ادامه مطلب

2 دیدگاه

علی
مرداد 16, 1400

علت تنظیم نشدن درجه فریزر الکترواستیل ب درجه نرمال خودش طی چند روز چیست؟

پشتیبان
مرداد 16, 1400

لطفا سوالتان را کامل و دقیق تر مطرح فرمایید


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.