تصویر هدر
تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

24 دی, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای خانم های خانه دار کمی نگران کننده باشد تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی است البته اگر علت آن و راه حلی برای برطرف کردن آن نداشته باشید شاید کمی هم آزاردهنده باشد. اگر می خواهید علت و راه حل برطرف کردن این مشکل را بدانید حتما کلیپ تهیه شده توسط تیم کاردون را تماشا کنید چرا که در این کلیپ علت را برایتان به اشتراک گذاشته ایم همین طور راه حل هایی که با انجام آن ها خودتان هم می توانید مشکل را برطرف نمایید در اختیارتان قرار داده ایم پس همیشه با کاردون همراه شوید تا دیگر نگران خرابی های لوازم خانگیتان نباشید به قول دوستان تو هر خونه ای یه کاردون لازمه!

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما هم آب را تخلیه نمی کند شاید لازم است فیلتری که کف ماشین ظرفشویی تعبیه شده است را بررسی نمایید گاهی اوقات ممکن است وجود کثیفی و باقی مانده غذاها در فیلتر مانع از عملکرد درست آن شود و آب تخلیه نشود بنابراین لازم است بعد از هر بار شستشو فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز کنید تا با این مشکل مواجه نشوید. از دیگر دلایل تخلیه نشدن آب گرفتگی شلنگ تخلیه است باید دقت داشته باشید شلنگ تخلیه دچار تا خوردگی و گرفتگی نداشته باشد زیرا مانع از خروج آب خواهد شد و در نتیجه آب تخلیه نخواهد شد.

بیشتر بدانید : علت باقی ماندن کف در ماشین ظرفشویی

موضوع مهم دیگر این است که باید ارتفاع شلنگ تخلیه از کف زمین حداقل 77 سانتی متر و حداکثر یک متر به طور U برعکس در فاضلاب منزلتان قرار گیرد. گاهی اوقات ممکن است مشکل از ماشین ظرفشویی نباشد و علت اصلی تخلیه نشدن آب فاضلاب منزلتان باشد لازم است فاضلاب منزل را بررسی نمایید تا از مسدود نبودن آن مطمئن شوید. همین طور بهتر است میزان فرو رفتن شلنگ تخلیه در فاضلاب منزل را هم بررسی نمایید. پیشنهاد می کنیم این کلیپ را مشاهده نمایید.


نوشته مرتبط

علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی
علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی

2 فروردین, 1400راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

اگر یک تلویزیون هوشمند و یک سینمای خانگی با بلندگوهای خوب دارید ، به احتمال زیاد می خواهید صدا را از برنامه های تلویزیون از طریق این بلندگوها دریافت کنید. اگر برای دریافت صدا از برنامه های تلویزیون هوشمند خود برای پخش از طریق سیستم شانس نداشته اید و می خواهید علت قطع شدن صدا …

ادامه مطلب
3 علت کثیف شستن ماشین لباسشویی
3 علت کثیف شستن ماشین لباسشویی

16 اسفند, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

ماشین لباسشویی وسیله ای است که ما اکثر روزها با آن کار می کنیم و کاملاً به آن وابستگی داریم. ماشین لباسشویی کار تمیز کردن لباس های ما ، از شلوار جین کثیف ، لباس های رنگ آمیزی شده با گل ، ملافه تخت گرفته تا حوله های مرطوب و لباس های ظریف را بر …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.