لوگوی کاردون
تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای خانم های خانه دار کمی نگران کننده باشد تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی است البته اگر علت آن و راه حلی برای برطرف کردن آن نداشته باشید شاید کمی هم آزاردهنده باشد. اگر می خواهید علت و راه حل برطرف کردن این مشکل را بدانید حتما کلیپ تهیه شده توسط تیم کاردون را تماشا کنید چرا که در این کلیپ علت را برایتان به اشتراک گذاشته ایم همین طور راه حل هایی که با انجام آن ها خودتان هم می توانید مشکل را برطرف نمایید در اختیارتان قرار داده ایم پس همیشه با کاردون همراه شوید تا دیگر نگران خرابی های لوازم خانگیتان نباشید به قول دوستان تو هر خونه ای یه کاردون لازمه!

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما هم آب را تخلیه نمی کند شاید لازم است فیلتری که کف ماشین ظرفشویی تعبیه شده است را بررسی نمایید گاهی اوقات ممکن است وجود کثیفی و باقی مانده غذاها در فیلتر مانع از عملکرد درست آن شود و آب تخلیه نشود بنابراین لازم است بعد از هر بار شستشو فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز کنید تا با این مشکل مواجه نشوید. از دیگر دلایل تخلیه نشدن آب گرفتگی شلنگ تخلیه است باید دقت داشته باشید شلنگ تخلیه دچار تا خوردگی و گرفتگی نداشته باشد زیرا مانع از خروج آب خواهد شد و در نتیجه آب تخلیه نخواهد شد.

بیشتر بدانید : علت باقی ماندن کف در ماشین ظرفشویی

موضوع مهم دیگر این است که باید ارتفاع شلنگ تخلیه از کف زمین حداقل 77 سانتی متر و حداکثر یک متر به طور U برعکس در فاضلاب منزلتان قرار گیرد. گاهی اوقات ممکن است مشکل از ماشین ظرفشویی نباشد و علت اصلی تخلیه نشدن آب فاضلاب منزلتان باشد لازم است فاضلاب منزل را بررسی نمایید تا از مسدود نبودن آن مطمئن شوید. همین طور بهتر است میزان فرو رفتن شلنگ تخلیه در فاضلاب منزل را هم بررسی نمایید. پیشنهاد می کنیم این کلیپ را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...