تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی
فهرست محتوا

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای خانم های خانه دار کمی نگران کننده باشد تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی است البته اگر علت آن و راه حلی برای برطرف کردن آن نداشته باشید شاید کمی هم آزاردهنده باشد. اگر می خواهید علت و راه حل برطرف کردن این مشکل را بدانید حتما کلیپ تهیه شده توسط تیم کاردون را تماشا کنید چرا که در این کلیپ علت را برایتان به اشتراک گذاشته ایم همین طور راه حل هایی که با انجام آن ها خودتان هم می توانید مشکل را برطرف نمایید در اختیارتان قرار داده ایم پس همیشه با کاردون همراه شوید تا دیگر نگران خرابی های لوازم خانگیتان نباشید به قول دوستان تو هر خونه ای یه کاردون لازمه!

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما هم آب را تخلیه نمی کند شاید لازم است فیلتری که کف ماشین ظرفشویی تعبیه شده است را بررسی نمایید گاهی اوقات ممکن است وجود کثیفی و باقی مانده غذاها در فیلتر مانع از عملکرد درست آن شود و آب تخلیه نشود بنابراین لازم است بعد از هر بار شستشو فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز کنید تا با این مشکل مواجه نشوید. از دیگر دلایل تخلیه نشدن آب گرفتگی شلنگ تخلیه است باید دقت داشته باشید شلنگ تخلیه دچار تا خوردگی و گرفتگی نداشته باشد زیرا مانع از خروج آب خواهد شد و در نتیجه آب تخلیه نخواهد شد.

بیشتر بدانید : علت باقی ماندن کف در ماشین ظرفشویی

موضوع مهم دیگر این است که باید ارتفاع شلنگ تخلیه از کف زمین حداقل 77 سانتی متر و حداکثر یک متر به طور U برعکس در فاضلاب منزلتان قرار گیرد. گاهی اوقات ممکن است مشکل از ماشین ظرفشویی نباشد و علت اصلی تخلیه نشدن آب فاضلاب منزلتان باشد لازم است فاضلاب منزل را بررسی نمایید تا از مسدود نبودن آن مطمئن شوید. همین طور بهتر است میزان فرو رفتن شلنگ تخلیه در فاضلاب منزل را هم بررسی نمایید. پیشنهاد می کنیم این کلیپ را مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس