لوگوی کاردون
چگونه ماشین ظرفشویی را جرم گیری کنیم

چگونه ماشین ظرفشویی را جرم گیری کنیم

یکی از کارهایی که به دلیل خستگی و بی حوصلگی همیشه از آن غافل می شویم جرم گیری لوازم خانگی است. اما باید بدانید در صورت بی توجهی و نادیده گرفتن جرم گیری لوازم خانگی در آینده شاهد بازدهی پایین و عملکرد ضعیف دستگاه هایتان خواهید بود. همان طور که می دانید ظرفشویی یکی از لوازم خانگی پرمصرف می باشد که به دلیل استفاده مکرر از آن ممکن است جرم مواد غذایی مانع از کارکرد درست آن شود شاید لازم است بدانید چگونه ماشین ظرفشویی را جرم گیری کنیم تا به بازدهی و راندمان بالاتر دستگاه کمک کنیم. البته که برای جرم گیری ماشین ظرفشویی راه های خانگی زیادی هم وجود دارد.

بیشتر بدانید : نحوه تخلیه نمک ماشین ظرفشویی

چگونه ماشین ظرفشویی را جرم گیری کنیم

همان طور که می دانید همیشه خرید لوازم خانگی با بهترین کیفیت ملاک نیست نحوه استفاده و نگهداری از دستگاه هم حائز اهمیت می باشد در صورت استفاده نادرست و عدم رسیدگی به دستگاه ممکن است ظرف مدت کوتاهی مجبور به خرید مجدد دستگاه شوید. شاید لازم است بدانید چگونه می توان با کمترین هزینه ای ماشین ظرفشویی را جرم گیری نمود همیشه یکی از مهم ترین کارهایی که برای ماشین ظرفشویی لازم است انجام شود نگهداری و تمیز کردن آن است. برای جرم گیری کردن ماشین ظرفشویی سوالات زیادی مطرح می شود که ابتدا باید برای آن ها به دنبال پاسخ مناسبی باشید.

مشکلات ماشین ظرفشویی

شاید شما هم می خواهید بدانید چه زمانی باید ماشین ظرفشویی را جرم گیری نمایید و یا از کجا باید تشخیص دهید که ماشین ظرفشویی نیاز به جرم گیری دارد ؟ اگر به طور مستمر از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید و هیچ گاه زمان برای تمیز کردن آن نمی گذارید روزی با تمیز نبودن ظروف شسته شده روبرو می شوید که در این صورت به دلیل جمع شدن بیش از حد رسوبات باید متوجه شوید که زمان جرم گیری رسیده است و قطعا تمیز نشدن ظروف هم به همین دلیل می باشد. البته بهتر است بدانید گاهی اوقات ایجاد بوی نامطبوع از ماشین ظرفشویی هم می تواند نشان از جمع شدن رسوبات باشد.

برای جرم گیری ظرفشویی باید از کجا شروع کنیم ؟

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم شما در طول هفته از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید و این دستگاه به دلیل سرو کار داشتن با آب و مواد شوینده ممکن است در مسیر های ورودی و خروجی با جمع شدن این مواد رفته رفته محل جمع شدن جرم و رسوبات شود به همین منظور لازم است هر چند وقت یکبار برای جرم گیری ماشین ظرفشویی اقدام نمایید تا هم به بازدهی بیشتر دستگاه کمک نمایید و هم از مسدود شدن پره ها و سوراخ ها جلوگیری نمایید.

علت کار نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ

شاید بهتر است برای باز کردن راه فاضلاب هم از جرم گیر استفاده نمایید تا به افزایش عمر ماشین ظرفشویی کمک نمایید همان طور که می دانید با جرم گیری دستگاه می توانید به پاک کردن مواد شوینده انباشته شده در قسمت های مختلف ماشین ظرفشویی و رسوبات کمک کنید. برای جرم گیری کردن ماشین ظرفشویی بهتر است از دفترچه راهنمای دستگاه استفاده نمایید همین طور دستگاه را خاموش نمایید و از برق جدا کنید سپس برای جدا کردن قطعات اقدام نمایید.

لازم است بگوییم در صورت داشتت تجربه قبلی از این کار برای باز کردن قطعات داوطلب شوید در غیر اینصورت کار را به کاردون بسپارید. همان طور که می دانید استفاده از دفترچه راهنمای برای جرم گیری کردن ماشین ظرفشویی لازم است زیرا موارد مهم و نکات ضروری درون دفترچه راهنما قید شده است. خوشبختانه تیم کاردون برای انجام خدمات و تعمیر لوازم خانگی همیشه حاضر هستند و شما می توانید با ثبت سفارش در اپلیکیشن کاردون و یا تماس با شماره 02147100 از خدمات این مجموعه استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...