چگونه درب ماشین لباسشویی lg را باز کنیم

چگونه درب ماشین لباسشویی lg را باز کنیم
فهرست محتوا

در حالت نرمال بعد از پایان فرآیند شستشو باید 1 تا 2 دقیقه بعد درب ماشین لباسشویی باز شود البته این مدت زمان بنا به طراحی شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی می تواند متفاوت باشد. اما در برخی مواقع ممکن است بعد از پایان شستشوی لباس ها درب ماشین لباسشویی ال جی باز نشود در این شرایط اولین سوالی که به ذهنمان می رسد این است که چگونه درب ماشین لباسشویی lg را باز کنیم البته بزرگترین نگرانی هم اینجاست که در صورت باز نشدن درب دستگاه با لباس های خیس داخل لباسشویی چه کنیم ؟ بنابراین لازم است در کوتاه ترین زمان به فکر راه چاره برای برطرف کردن مشکل باشید و لباسهایتان را نجات دهید!

چگونه ماشین لباسشویی را ضدعفونی کنیم

چگونه درب ماشین لباسشویی lg را باز کنیم

دلایلی که ممکن است سبب گیر کردن و یا باز نشدن درب ماشین لباسشویی شما شود متفاوت است به همین منظور کاردون با بررسی برخی از شایع ترین ها برای تعمیر ماشین لباسشویی با شما همراه شده است. اگر سوئیچ فشار معیوب یا انسداد در سیستم فشار وجود داشته باشد، ممکن است درب ماشین لباسشویی ال جی مسدود شود، زیرا ممکن است هوای موجود، قفل درب را به دام بیندازد. در برخی از مدل های ماشین لباسشویی اگر کلید فشار مجدداً تنظیم نشود، قفل درب لباسشویی با انرژی نگه داشته می شود.

تعمیرات، سرویس و نصب ​ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی + ضمانت

با خاموش شدن دستگاه بعد از شستشوی لباس ها باید قفل درب لباسشویی خنک شود و پس از چند دقیقه باز شود. در پایان چرخه آزاد شدن قفل ممکن است مدتی طول بکشد، بنابراین صبور باشید. شایعترین علت، آب باقی مانده در دستگاه است. چرخه تخلیه را امتحان کنید. در صورت خرابی، می توان با قرار دادن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی درون سطل یا سینی، دستگاه را تخلیه نمود.

ممکن است قفل درب لباسشویی گیر کرده باشددر این صورت می توانید با کارشناسان کاردون تماس بگیرید زیرا دستگیره یا بخشی از مکانیزم گیر درب خراب است و در ماشین لباسشویی را باز نمی کند. هرگز و هرگز از زور استفاده نکنید! گاهی اوقات ممکن است برای باز کردن درب ماشین لباسشویی عجله داشته باشید و بخواهید از زور خودتان استفاده کنید که اصلا توصیه نمی شود زیرا با این کار بیشتر به دستگاه آسیب می رسانید. توصیه ما به شما این است که با تعمیرکار تماس بگیرید تا دستگاه شما را تعمیر کند و امیدوارم در اسرع وقت به شما در نجات لباس های دستگیر شده کمک کند.

علت لقی دیگ لباسشویی

وقتی در ماشین لباسشویی باز نمی شود چه کاری باید انجام دهید ؟

اگر درب ماشین لباسشویی شما مسدود شده است ، باید سریع آن را برطرف کنید. گذاشتن لباسهای مرطوب در دستگاه باعث ایجاد بوی بد در لباسشویی و لباس ها می شود. این واقعیت که شما می توانید لباس های تمیز خود را از طریق شیشه ماشین لباسشویی مشاهده کنید، اما نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید، فقط به ناامیدی اوضاع می افزاید! چند دلیل وجود دارد که باعث می شود درب ماشین لباسشویی شما باز نشود و ما توضیح خواهیم داد که چه کاری می توان برای باز کردن آن انجام داد. اما اول از همه چیز ، لطفاً به یاد داشته باشید که قبل از شروع اصلاح ، دستگاه خود را خاموش و از برق جدا کنید.

بیشتر بدانید : علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

اگر نوعی انسداد در سیستم تخلیه وجود داشته باشد که باعث جلوگیری از تخلیه ماشین لباسشویی شما شود، درب بسته خواهد ماند. به داخل دستگاه خود نگاه کنید ، اگر می بینید که هنوز پر از آب است، به نظر می رسد یک مشکل تخلیه وجود دارد. باز کردن دستگاه در این شرایط باعث جاری شدن آب در داخل خانه می شود، بنابراین بهتر است در صورت امکان ابتدا آب را تخلیه کنید. محتمل ترین محل انسداد فیلتر است. ممکن است متوجه شوید که ماشین لباسشویی شما هیچ مشکلی در تخلیه ندارد اما دستگیره درب شل است. در این حالت به احتمال زیاد دستگیره شکسته است. خوشبختانه دو روش برای باز کردن دستی درب ماشین لباسشویی وجود دارد.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها