نمک ماشین ظرفشویی چیست؟

نمک ماشین ظرفشویی چیست؟
فهرست محتوا

نمک موجود در ماشین ظرفشویی مانع از ایجاد لکه های سفید روی ظروف شما می شود. از نمک ماشین ظرفشویی به عنوان نرم کننده آب برای از بین بردن آهک از آب استفاده می شود. سختی بیش از حد آب باعث ایجاد لکه های سفید روی ظروف می شود. مخزن نمک را می توانید در پایین ماشین ظرفشویی پیدا کنید. فقط از نمک مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید، زیرا نمک خوراکی برای ماشین ظرفشویی مناسب نیست. به همین منظور ابتدا لازم است بدانید نمک ماشین ظرفشویی چیست؟ و چرا باید از این ماده در ماشین ظرفشویی استفاده شود. تیم کاردون با انتشار این فیلم تمامی سوالات شما درباره نمک ماشین ظرفشویی را پاسخ خواهد داد.

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

نمک ماشین ظرفشویی چیست؟

نمک ماشین ظرفشویی کلرید سدیم است، همان ماده شیمیایی نمک های دریا را تشکیل می دهد. نمک خوراکی خیلی ریز است و می تواند ماشین ظرفشویی را مسدود و به آن آسیب برساند، بنابراین نباید از نمک خوراکی در ماشین ظرفشویی استفاده کنید. اندازه گرانول نمک ماشین ظرفشویی بزرگتر است و تضمین می کند که نمک کندتر حل می شود بدون اینکه دستگاه را مسدود کند. نمک ماشین ظرفشویی در واقع وارد ماشین ظرفشویی نمی شود بلکه قبل از اینکه با آب فاضلاب تخلیه شود، از طریق دستگاه برای جلوگیری از سخت بودن آب وارد عمل می شود.

بیشتر بدانید : نحوه تخلیه نمک ماشین ظرفشویی

روشی که نمک ماشین ظرفشویی کار می کند تأمین سدیم برای «تبادل یونی» ماشین ظرفشویی است که در نرم کننده وجود دارد. هنگامی که توسط سدیم احیا شود ، این کار برای جذب و به دام انداختن یون های منیزیم و کلسیم که باعث ایجاد سختی در آب می شوند ، کار می کند. نمک ماشین ظرفشویی دارای گرانولهای بزرگتری نسبت به نمک خوراکی است تا به آنها کمک کند تا بدون خطر ایجاد انسداد حل شوند. مخزن نمک در پایین ماشین ظرفشویی شماست. به راحتی می توانید مخزن را با صفحه بزرگ آن تشخیص دهید. برای دستیابی به نتایج مطلوب ، باید مقدار نمک را با سختی آب خانه تنظیم کنید. اگر این کار را انجام ندهید ، یا نمک زیادی استفاده کنید در پایان فرآیند شستشو دچار مشکل می شوید.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس