تصویر هدر
علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی

علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی

2 فروردین, 1400راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

اگر یک تلویزیون هوشمند و یک سینمای خانگی با بلندگوهای خوب دارید ، به احتمال زیاد می خواهید صدا را از برنامه های تلویزیون از طریق این بلندگوها دریافت کنید. اگر برای دریافت صدا از برنامه های تلویزیون هوشمند خود برای پخش از طریق سیستم شانس نداشته اید و می خواهید علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی را بدانید، برخی از مراحل عیب یابی را برای حل این مشکل در فیلم زیر توسط تیم کاردون ارزیابی شده است.می توانید پس از قطع شدن غیرمنتظره صدا ، صدا را به تلویزیون برگردانید تا از قسمت صوتی لذت ببرید.

علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی

اگر بلندگوهای تلویزیون صدا تولید نمی کنند یا میزان صدای آنها کم است ، این روش را دنبال کنید. تنظیمات میزان صدا را بررسی کنید اطمینان حاصل کنید که صدا در تلویزیون شما خاموش نیست. دکمه Mute را از کنترل تلویزیون خود فشار دهید. اگر تلویزیون اکنون بی صدا است، نمایشگر روی صفحه باید نشان دهد. شما می خواهید مطمئن باشید که تلویزیون بی صدا نیست.

بیشتر بدانید : کم و زیاد شدن نور تلویزیون ال جی

اگر با تلویزیون خود از سینمای خانگی ، صدای فراگیر یا نوار صوتی جداگانه استفاده می کنید ، حتماً میزان صدا و بی صدا بودن آن دستگاه را نیز بررسی کنید. تنظیمات بلندگوها را در تلویزیون بررسی کنید. مطمئن شوید بلندگوهای تلویزیون انتخاب شده است. با استفاده از ریموت تلویزیون و دکمه های افزایش / کاهش میزان صدا را بررسی نمایید. بیشتر تلویزیون ها میزان صدا را روی صفحه نشان می دهند. اگر هیچ یک از اینها کار نمی کند ، برنامه شما ممکن است تنظیمات صدای خاص خود را داشته باشد. مانند نوار میزان صدای Youtube به آن تنظیمات بروید و مطمئن شوید که بی صدا نیستند.

مطمئن شوید که گزینه MUTE تلویزیون فعال نباشد.

اطمینان حاصل کنید که هیچ هدفونی به تلویزیون وصل نیست.

اگر از پخش های آنالوگ استفاده می شود ، تنظیم پخش آنالوگ را انجام دهید.

اگر صدا از پخش آنالوگ شنیده شود ، بلندگوهای تلویزیون در حال کار هستند. سایر منابع ورودی یا محتوای پخش را برای مشکلات صدا بررسی کنید.


نوشته مرتبط

3 علت کثیف شستن ماشین لباسشویی
3 علت کثیف شستن ماشین لباسشویی

16 اسفند, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

ماشین لباسشویی وسیله ای است که ما اکثر روزها با آن کار می کنیم و کاملاً به آن وابستگی داریم. ماشین لباسشویی کار تمیز کردن لباس های ما ، از شلوار جین کثیف ، لباس های رنگ آمیزی شده با گل ، ملافه تخت گرفته تا حوله های مرطوب و لباس های ظریف را بر …

ادامه مطلب
نمک ماشین ظرفشویی چیست؟
نمک ماشین ظرفشویی چیست؟

9 اسفند, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

نمک موجود در ماشین ظرفشویی مانع از ایجاد لکه های سفید روی ظروف شما می شود. از نمک ماشین ظرفشویی به عنوان نرم کننده آب برای از بین بردن آهک از آب استفاده می شود. سختی بیش از حد آب باعث ایجاد لکه های سفید روی ظروف می شود. مخزن نمک را می توانید در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.