لوگوی کاردون

چرا ماشین لباسشویی اب را گرم نمیکند

چرا ماشین لباسشویی اب را گرم نمیکند
فهرست محتوا

چرا ماشین لباسشویی اب را گرم نمیکند؟

در شرایط ایده آل، و با استفاده از ماشین لباسشویی های امروزی در صورت دارا بودن صفحه نمایش یک کد خطا نشان می دهد به چه ماشین لباسشویی اب را گرم نمیکند. اگر گرمایش لباسشویی معیوب باشد، فرآیند کد خطا را صادر می کند.

دستگاه های نسل قدیمی فاقد این عملکرد بودند و شستشو را تا حدی انجام می دادند که ترموستات دمای مناسب را حس کند. بنابراین یک ماشین لباسشویی مدرن شما را از آنچه اتفاق می افتد مطلع می کند. از طرف دیگر، ماشین لباسشویی های قدیمی فقط تحت شرایط مشابه چرخه شستشو را حفظ می کنند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که عوامل دیگر می توانند منجر به رفتار مشابه در دستگاه شوند.

چگونه درب ماشین لباسشویی lg را باز کنیم

یکی از نکات شگفت انگیز در مورد ماشین لباسشویی های مدرن این است که آنها انواع سیستم ها را برای تشخیص خطاها از هر نوع مشکلات مربوط به گرم شدن آب در اختیار دارند. آنها دمای آب ماشین لباسشویی را اندازه گیری می کنند و اگر در مدت زمان مشخصی به دمای مشخصی نرسد، سیستم شستشو را متوقف می کند و کد خطای مناسب را نمایش می دهند.

متأسفانه لباسشویی های قدیمی تر نمایشگرهایی ندارند که نشان دهنده خطای دقیق باشد. آنها همچنین سیستم های پیشرفته ای ندارند که در نیمه چرخه شستشو را متوقف کند. در عوض، چرخه ادامه خواهد داشت تا اینکه آب در نهایت به دمای مناسب و گرم برسد و یا اینکه صبر و تحمل شما تمام می شود و دستگاه را خاموش می کنید.

هنگام شستن لباس هایم نمی توانم از طریق درب آب گرم احساس کنم

چندین دلیل احتمالی وجود دارد که ممکن است آب گرم در ماشین لباسشویی نداشته باشید. قبل از اینکه برای یافتن مشکل به مأموریت بروید، این را به خاطر داشته باشید: اگر تجربه کارهای برقی ندارید شما می توانید ناخواسته به خود آسیب برسانید. شما می توانید وضعیت خطرناکی ایجاد کنید که روی کل سیستم برق خانه شما تأثیر بگذارد بنابراین کار را به کاردون بسپارید.

لباسشوییم تمیز نمیشوره

یک باور غلط رایج مبنی بر اینکه هنگام شستن لباس هایم نمی توانم از طریق درب آب گرم احساس کنم وجود دارد که برای بسیاری از کاربران ماشین لباسشویی نگرانی های بی مورد ایجاد کرده است. همان طور که می دانید آب فقط در مدت زمان شستشو داخل ماشین لباسشویی گرم است. بسیاری از درهای ماشین لباسشویی همچنین دارای پوشش عایق پلاستیکی بیرونی هستند، بنابراین گاهی اوقات گرمی آب را حس نمی کنید. همچنین ماشین های لباسشویی مدرن آنقدر آب را در شستشو می گذارند که به سختی آب گرم روی شیشه در می پاشد.

در مجموع، احساس نکردن آب گرم از طریق درب لزوماً به معنای آن نیست که مشکلی در گرمایش وجود دارد، به خصوص وقتی که به نظر می رسد دستگاه خوب کار می کند و لباس ها از ماشین لباسشویی تمیز بیرون می آید بنابراین دلیلی ندارد که خیلی زود نگران شوید!

در صورتی که ماشین لباسشویی شما هم دچار این مشکل شده، می توانید از سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در منزل کاردون استفاده کنید.

سوالات متداول

آنها دمای آب ماشین لباسشویی را اندازه گیری می کنند و اگر در مدت زمان مشخصی به دمای مشخصی نرسد، سیستم شستشو را متوقف می کند و کد خطای مناسب را نمایش می دهند.

احساس نکردن آب گرم از طریق درب لزوماً به معنای آن نیست که مشکلی در گرمایش وجود دارد، به خصوص وقتی که به نظر می رسد دستگاه خوب کار می کند و لباس ها از ماشین لباسشویی تمیز بیرون می آید بنابراین دلیلی ندارد که خیلی زود نگران شوید!

متأسفانه لباسشویی های قدیمی تر نمایشگرهایی ندارند که نشان دهنده خطای دقیق باشد. آنها همچنین سیستم های پیشرفته ای ندارند که در نیمه چرخه شستشو را متوقف کند. در عوض ، چرخه ادامه خواهد داشت تا اینکه آب در نهایت به دمای مناسب و گرم برسد و یا اینکه صبر و تحمل شما تمام می شود و دستگاه را خاموش می کنید.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمیرا
1 سال قبل

ببخشید من زمانی که لباس هامو از لباسشویی خارج میکنم لباس ها خیلی حرارت دارن این طبیعیه؟

Ayob Akhlaj
مدیر
پاسخ به  سمیرا
1 سال قبل

با سلام و وقت بخیر
احتمالا تنظیمات درجه حرارت رو تغییر دادین و یا حالت شستشویی که انتخاب می کنید با حرارت بالا هست.

غلام
11 ماه قبل

گرم نکردن‌ آب توسط ماشین لباسشویی میتونه به خاطر خرابی ترموستات هم باشه؟

Ayob Akhlaj
مدیر
پاسخ به  غلام
11 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
بله ممکن است. اما برای عیب یابی دقیق تر پیشنهاد می کنیم از سرویس تعمیر ماشین لباسشویی کاردون استفاده کنید.