نحوه روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی

چگونه بلوتوث تلویزیون ال جی را روشن کنیم
فهرست محتوا

بلوتوث تلویزیون ال جی کجاست؟

بلوتوث یک روش بسیار محبوب برای انتقال داده‌ها بین دو دستگاه مانند تلفن و هدفون، پخش کننده رسانه و بلندگو است. بلوتوث را می‌توان یکی از پرکاربردترین فناوری بی سیم در جهان معرفی کرد. برای انتقال اطلاعات بین دو دستگاه باید بدانید که چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید. در صورتی که می‌خواهید به بلوتوث تلوزیون ال جی وصل شوید، باید طریقه روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی را بلد باشید. در ادامه برخی از دلایل وصل نشدن یا جفت نشدن دستگاه با تلوزیون ال جی بررسی خواهیم کرد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا راه روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی را یاد بگیرید.

بیشتر بدانید : چرا تلویزیون سیگنال ندارد

نحوه روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی

در صورتی که نمی‌خواهید صدای تلوزیون را زیاد کنید، می‌توانید با اتصال هدفون‌های بی سیم به تلوزیون راهی آسان برای بهتر شنیدن را انتخاب کنید. روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی را در هر تلوزیون ال جی می‌توانید اجرا کنید. فرقی نمی‌کند تلوزیون شما هوشمند باشد یا نباشد. حال ممکن است سوالی برای شما پیش بیایید که روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی چگونه است؟ برخی از تلوزیون‌های ال جی دارای بلوتوث داخلی هستند. در ادامه ما به شما کمک می‌کنیم که هدفون بی‌سیم را به تلوزیون ال جی با روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی وصل کنید.

تلویزیون شما بخش زیادی از زمانی که در خانه می‌گذرانید را به خود اختصاص می‌دهد. اگر تلویزیون شما به درستی کار نکند، یک روزی روشن نشود، یا تصویر‌ش تیره شود، خطوط عمودی یا افقی روی تصویر ظاهر شود ممکن است با اعصاب و روان شما بازی کند. تعمیر ات تلویزیون در محل و اطمینان کردن به متخصص می‌تواند به فرایندی طولانی تبدیل شود. نصب تلویزیون روی دیوار یا راه‌اندازی تلویزیون تازه خریداری شده نیز باید با دقت یک متخصص حرفه‌ای انجام شود. کاردون خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در محل را برای شما فراهم کرده است.

روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی

چگونه تلوزیون ال جی را به هدفون وصل کنیم؟

قبل از هر کاری دفترچه تلوزیون ال جی را بررسی کنید تا مطمئن شوید تلوزیون شما بلوتوث داخلی دارد یا خیر. در صورتی که تلوزیون شما بلوتوث داخلی دارد، می‌توانید طبق دستورات زیر اتصال تلوزیون به هدفون را انجام دهید.

– هدفون و بلندگو را وارد حالت جفت سازی کنید.

– با استفاده ازکنترل  ال جی نماد تنظیمات را انتخاب کنید.

 را انتخاب کنید. Advanced Settings-

 را انتخاب کنید.Sound ، Sound Out- در فهرست ظاهر شده

 را انتخاب کنید.Detectرا از لیست انتخاب کرده و سپس  LG Sound Sync Bluetooth-

– در صورتی که دستگاه شما در حال جفت سازی باشد، باید در لیست نشان داده شود.

– دستگاه خود را در لیست انتخاب کنید.

در صورتی که تلوزیون شما بلوتوث داخلی ندارد یا می‌خواهید بیش‌تر از یک دستگاه را به تلوزیون وصل کنید باید با استفاده از آداپتور صوتی بلوتوث به تلوزیون وصل شوید.

تلویزیون خاموش شده و روشن نمی شود

روش اتصال بلوتوث گوشی به تلویزیون ال جی

پخش یک موزیک یا یک فیلم در موبایل برای بعضی افراد بسیار سخت است و به دنبال بزرگ نمایی و گوش دادن موزیک با صدای بلند هستند. با روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی می‌توانید به راحتی فایل‌های صوتی و تصویری خود را در تلویون مشاهده کنید. در بیش‌تر مواقع اتصال گوشی به تلوزیون با استفاده از کابل است. به دلیل برخوردار بودن از محدودیت حرکتی و احتمال خرابی به ندرت از آن استفاده می‌شود. بهترین راه برای اتصال گوشی به تلوزیون ال جی روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی است.

برای اتصال گوشی به تلوزیون ال جی تنها کافی است با استفاده از روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی شما گوشی خود را به تلوزیون وصل کنید. بلوتوث را از طریق منوی اصلی یا منوی مخفی فعال کنید و بر

 قرار دهید. حال بلوتوث گوشی خود را روشن کنید تا بلوتوث‌های روشن اطرافDiscoverableروی حالت

را جستجو کند و تلوزیون ال جی شما را پیدا کند. اکنون اسم تلوزیون ال جی خود را انتخاب کنید تا بلوتوث وصل شود. پس از انتخاب بلوتوث کدی برای شما ظاهر می‌شود که آن را با استفاده از اعداد کنترل وارد کنید. حال می‌توانید فایل را در تلوزیون خود مشاهده کنید یا بشنوید.

 

اتصال گوشی به تلوزیون ال جی با استفاده از کابل

در صورتی که موفق به اتصال گوشی به تلوزیون با استفاده از بلوتوث نشدید، نگران نباشید راه دیگری برای اتصال گوشی به تلوزیون است. با استفاده از کابل می‌توانید به تلوزیون ال جی وصل شوید. باید دقت داشت

داشته باشد. در صورت داشتن پورت مورد HDMI MHL که این اتفاق زمانی میفتد که تلوزیون شما پورت

 نظر کافی است شما کابل را تهیه کنید و گوشی را به تلوزیون وصل کنید و صفحه مورد نظر را روی تلوزیون ال جی خود تماشا کنید.

 قرار دهید. این کابل به گوشی دارای پورت تایپHDMI MHLبرای دیدن تصویر، تلوزیون را بر روی گزینه

سی وصل نمی‌شود. قابل ذکر است اتصال با کابل یو سی بی انجام نمی‌شود. این کابل برای اتصال گوشی به تلوزیون نیست فقط برای اتصال فلش و هارد است.

 

اتصال گوشی آیفون به تلوزیون ال جی

در بالا هر مطلبی درباره اتصال گوشی به تلوزیون خواندید مربوط به گوشی‌های اندروید است. در ادامه با روش روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی و نحوه اتصال آن با گوشی آیفون آشنا خواهیم شد.

اتصال گوشی آیفون به تلوزیون ال جی به چند روش صورت می‌گیرد که در مطالب زیر چند مورد از آن را شرح داده‌ایم:

اتصال با کابل

دارد، می‌توانید گوشی آیفون را با کابلHDMIدر صورتی که تلوزیون ال جی شما پورت

به تلوزیون وصل کنید. تنها کافی است یک سمت کابل را به پورت شارژ آیفون وصل Digital AV Adapte

 تلوزیون وصل کنید.HDMI کنید و سمت دیگر آن را به کابل

 وصل کنید تا انرژی مورد نیاز آن را تامین کند. Digital AV Adapterپس از آن شارژر آیفون خود را به

 نمی‌توانیدDigital AV Adapter باید توجه داشت که با گوشی آیفون به تلوزیون ال جی از طریق کابل

 منتشر می‌کند را DirecTV و Comcast Xfinity فیلم‌هایی که توسط برخی سرویس‌ها نظیر

مشاهده کنید. در بعضی مواقع نیز ممکن است گوشی آیفون با استفاده روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی به تلوزیون وصل شود. بنابراین اگر با روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی گوشی آیفون شما وصل نشد می‌توانید موارد زیر را نیز بررسی کنید.

اتصال با اپل تی وی

یکی دیگر از راه‌هایی که نیاز به روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی نیست و گوشی آیفون می‌تواند به راحتی به تلوزیون شما وصل شود، استفاده از اپل تی وی است. فقط کافی است اپل تی وی و آیفون را به یک شبکه اینترنت مشترک وصل کنید. سپس تنظیمات مربوطه را انجام دهید و محتوای مورد نظرتان را در گوشی از طریق تلویزیون تماشا کنید.

 

امیدواریم مطالب بالا برای روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی برای شما مفید باشد. در صورتی که با راهکارهای بالا موفق به روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی نشدید می‌توانید با نمایندگی ال جی تماس بگیرید یا در صورتی که قصد خرید تلوزیون ال جی را دارید از فردی که برای نصب تلوزیون ال جی به منزل شما می‌آید راهنمایی بگیرید تا نحوه روشن کردن بلوتوث تلوزیون ال جی را به شما نشان دهد.

گارانتی تلویزیون
با تمدید گارانتی تلویزیون هزینه‌های تعمیرات رو به صفر برسون! فرقی نمی‌کنه تلویزیون شما چه برندیه. همین حالا با تمدید گارانتی تلویزیون هزینه‌های تعمیرات رو به صفر برسون!

سوال و نظر خود را بیان کنید

16 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ghazal
1 سال قبل

سلام چطور بلوتوث تلوزیونو (lg)روشن کنیم؟

مدیر
پاسخ به  Ghazal
1 سال قبل

سلام و وقت بخیر
دوست عزیز برای روشن کردن بلوتوث در صورتی که تلویزیون شما از آن پشتیبانی کند در بخش تنظیمات گزینه بلوتوث را پیدا خواهید کرد
برای راهنمایی بهتر لطفا مدل دقیق تلویزیون خود را ذکر کنید

Zahra
1 سال قبل

چطور بلوتوث تلویزیون ال جی ۴۲ اینچ را روشن کنیم؟

علی
پاسخ به  Zahra
10 ماه قبل

سلام
چطوری بلوتوث تلویزیونLG 43inch رو روشن کنم
چجوری به‌حالت‌مخفی تلویزیون‌برم‌بلوتوث‌رو روشن‌کنم‌؟

یه بنده خدا
11 ماه قبل

درود دوست عزیز آیا تلوزیون ال جی مدل ۲۰۱۸ پشتیبانی بلوتوث داره؟

علی اصغرسامانی
9 ماه قبل

تلویزیون ال جی مدل 2014
مدل47LB69000GI-TAMMDWLjk
serial.410STWF25833
دارم می خواستم تلویزیون را بلوتوث دار کنم لطفاً راهنمایی کنید .باسپاس

عباس
3 ماه قبل

سلام مدل lg
49اینچ
49lh549v
td-amgwlh
آیا بلوتوث داره؟؟

مدیر
پاسخ به  عباس
3 ماه قبل

به توجه به اطلاعات موجود در سایت رسمی ال جی در این لینک خیر دستگاه شما قابلیت بلوتوث ندارد

صیادی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید تلویزیون ال جی مدل EG910T رو چطور به بلوتوث وصل کنم لطفاً راهنمایی کنید

پاسخ به  صیادی
2 ماه قبل

سلام. توی توضیحات تلویزیون‌تون نوشته از بلوتوث برای اتصال دیوایس‌های صوتی پشتیبانی می‌کنه. پس برای اتصال کافیه در منو به قسمت خروجی صدا برید و دیوایس خودتون رو اونجا پیدا کنید.

مهدی مرسلی
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
تلویزیون 49uj752v قابلیت اتصال با بلوتوث به گوشی امکان پخش فیلم داره ؟

پاسخ به  مهدی مرسلی
6 روز قبل

سلام وقت بخیر.
دستگاه شما قابلیت اتصال گوشی از طریق وای فای را دارد و شما می‌توانید از Screen share استفاده کنید. البته در این مدل ایراد عدم اتصال متداول است. برای برطرف شدن دستگاه از یک تکنسین مجرب راهنمایی بخواهید.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر تلویزیون شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

ثبت درخواست خدمات

با وارد کردن نام و شماره همراه در فرم زیر همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای هماهنگی و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.