تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ یا روشن می‌شود و کار نمی‌کند؟ خشک کن آن درست کار نمی‌کند؟ آب در دیگ می‌ماند وتخلیه نمی‌شود؟ ماشین لباسشویی شما مشکل دارد و باید تعمیر شود. کاردون خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی را در منزل شما انجام می‌دهد. تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل - نصب و گارانتی ماشین لباسشویی

خدمات کاردون سرویس برای ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی شما از هر برند و مدلی، قدیمی یا جدید که باشد، ما آن را تعمیر می‌کنیم. متخصصان  کاردون همگی کاربلد و باتجربه هستند و کاملا با تعیمرات انواع ماشین لباسشویی آشنا هستند. کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی است و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

نصب و راه‌اندازی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی جدیدی خریداری کرده‌اید و یا به دلیل جابه‌جایی نیاز به راه‌اندازی مجدد دستگاه دارید؟ کافیست درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا به صورت تلفنی از کاردون سرویس بخواهید تا کار نصب و راه‌اندازی مجدد دستگاه شما را به وسیله متخصصان حرفه‌ای انجام دهد. در صورتی که دستگاه شما گارانتی ندارد نیز می‌توانید از خدمات کاردون گارانتی استفاده کنید. شما با پرداخت هزینه‌ی مناسب به صورت سالیانه از دستگاه‌تان در برابر مشکلات و خرابی‌های احتمالی در آینده حفاظت می‌کنید.

سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی

برخی از اقدامات به صورت دوره‌ای و هر چندماه یک‌بار عمر ماشین لباسشویی شما را بالا می‌برد و باعث می‌شود بهتر کار کند. با گرفتن خدمات سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی از کاردون مطمئن می‌شوید که ماشین شما به درستی کار می‌کند.

تعمیر همه‌ی برندهای ماشین لباسشویی

تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای انواع ماشین لباسشویی از هر برند و مدلی را در کاردون انجام می‌دهیم.

و تعمیر همه‌ی برندهای ماشین لباسشویی

چرا تعمیرماشین لباسشویی با کاردون؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعیمر ماشین لباسشویی را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشویی در محل به وسیله متخصص حرفه‌ای و کاربلد دغدغه ماشین لباسشویی خراب و شستن لباس را برای شما برطرف می‌کند. برای در خواست خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در منزل‌تان کافیست، درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و از ما کمک بخواهید. پس از بررسی مشکل با شما، برای حضور متخصص کاردون در محل شما هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود. متخصص دستگاه شما را بررسی می‌کند و آن را تعمیر می‌کند.

ماشین لباسشویی شما کار نمی‌کند؟

ایراد ماشین لباسشویی که روشن نمی‌شود یا روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند، ممکن است به دلایل مختلفی باشد. ممکن است برد الکتریکی دستگاه شما ایراد پیدا کرده باشد و فرمان شروع به کار از سمت آن صادر نشود. یا دستگاه شما آبگیری نکند که دستگاه شروع به کار کند. در ابتدا لازم است از سالم بودن شیلنگ و شیر ورودی به ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید. حتما برق ورودی به دستگاه را با جدا کردن دوشاخه برق لباسشویی از محافظ الکتریکی و وصل کردن مستقیم آن به پریز چک کنید. در صورتی که ماشین لباسشویی شما کار نکرد، باید با متخصص تعمیر ماشین لباسشویی درباره مشکل ماشین لباسشویی خود صحبت کند و از او مشاوره بگیرید.

آب وارد ماشین لباسشویی شما نمی‌شود؟

اگر آب در دیگ ماشین لباسشویی شما وارد نمی‌شود، ایراد می‌تواند به شیربرقی دستگاه، شیلنگ ورودی به دستگاه، شیلنگ‌های داخل دستگاه یا برد الکتریکی ماشین لباسشویی مربوط باشد.

خشک کن ماشین لباسشویی شما کار نمی‌کند؟

اگر ماشین لباسشویی شما روی دور تند نمی‌رود یا موتور ماشین لباسشویی شما ایراد دارد، یا عملیات تخیله آب در آن به درستی انجام نمی‌شود، یا برد الکتریکی دستگاه شما ایراد دارد که حتما باید به وسیله یک متخصص بررسی شود.

ماشین لباسشویی شما لرزش زیادی دارد و حرکت می‌کند؟

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام دور تند لرزش و صدای غیرعادی دارد و حتی راه می‌رود، ممکن است ماشین لباسشویی شما به درستی تراز نشده باشد. دلیل دیگر آن می‌تواند ایراد در کمک فنرهای ماشین لباسشویی شما باشد .

ماشین لباسشویی‌ها قطعات اصلی متعددی دارند که ایراد در عملکرد هرکدام از این قطعات می‌تواند در عملکرد کلی دستگاه تاثیر منفی بگذارد.

برای تعمیرات ماشین لباسشویی از کاردون کمک بخواهید. خیال‌تان راحت باشد که تعرفه‌ها منصفانه تعیین شده‌اند و شما هیچ هزینه‌ اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

شهرهای تحت پوشش خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

علاوه بر خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در تهران، تعمیرات ماشین لباسشویی را در شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا نیز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون همه‌ی برندهای ماشین لباسشویی را تعمیر می‌کنیم.

بله. ما همه نوع ماشین لباسشویی را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، ماشین لباسشویی قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات ماشین لباسشویی کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای ماشین لباسشویی شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات ماشین لباسشویی را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.