لوگوی کاردون

علت بوق زدن یخچال ساید سامسونگ

علت بوق زدن یخچال ساید سامسونگ
فهرست محتوا

همیشه بوق زدن نشان از هشدار دادن بوده است بنابراین از این تکنولوژی برای یخچال ساید سامسونگ هم بهره برده اند. شرکت سامسونگ در تولید یخچال های ساید بای ساید از یک تکنولوژی جدید استفاده کرده است که با این امکان شما می توانید متوجه باز بودن درب یخچال و یا دمای بالای یخچالتان شوید بنابراین دیگر لازم نیست به دنبال علت بوق زدن یخچال ساید سامسونگ باشید. زیرا این امکانی است که شرکت سامسونگ در سایدها به کار برده است اما اگر با برطرف کردن مشکل هم چنان صدای بوق ادامه دارد و قطع نمی شود باید دکمه ی هشدار را قطع کنید و برای پیدا کردن علت از کاردون کمک بخواهید.

برای تعمیر یخچال خود، می توانید از سرویس تعمیرات یخچال کاردون استفاده کنید.

علت بوق زدن یخچال ساید سامسونگ چیست؟

What is the reason for Samsung side refrigerator beeping

هنگامی که درب یخچال ساید سامسونگ شما برای مدت زمان بیشتر از سه دقیقه باز بماند و یا به خوبی بسته نشود صدای بوق هشدار را خواهید شنید که به شما اخطار بستن درب را خواهد داد. خوشبختانه این امکان شما را از خطر هزینه های بالای تعمیرات نجات خواهد داد! به محض بسته شدن درب یخچال صدای بوق قطع خواهد شد و دیگر جای نگرانی نخواهد بود.

گاهی اوقات ممکن است درب یخچال شما بسته باشد اما باز هم صدای بوق یخچال ساید سامسونگ به گوشتان برسد در این حالت تنها دلیل بالا رفتن دمای یخچال خواهد بود حسگر های دمایی که درون یخچال ساید سامسونگ تعبیه شده اند اگر دمای بالای یخچال را حس کنند بر روی صفحه نمایش یخچال دما را نشان داده و با بوق زدن و چشمک زدن دمای یخچال بر روی صفحه نمایش یخچال به شما هشدار برای برطرف کردن مشکل را می دهند.

خوشبختانه با پایین آمدن دمای یخچال این صدای بوق قطع خواهد شد اما گاهی اوقات به دلیل خرابی قطعات داخلی یخچال شما نمی توانید دمای یخچال را به حالت نرمال برگردانید بنابراین لازم است از یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال بخواهید تا برای بازید و بررسی مشکل ساید شما مراجعه کند.

چرا بوق زدن یخچال ساید سامسونگ قطع نمی شود؟

Why doesn't the beeping of the Samsung side refrigerator stop

یخچال یکی از لوازم خانگی است که سال ها از آن استفاده می کنید و بی وقفه در حال کار کردن است بنابراین باید در طی سالیان متوالی این انتظار را داشته باشید که در اثر بی توجهی شما به انجام سرویس های دوره ای یخچال شما دچار خرابی شود و یا با بوق زدن هشدار برای خرابی را اعلام کند. اما بوق زدن ممتد یخچال هم جای نگرانی نخواهد داشت زیرا گاهی اوقات می توانید بدون صرف هزینه این مشکل را برطرف نمایید.

شاید در برخی مواقع شنیدن صدای بوق یخچال آزار دهنده باشد اما به این نکته توجه داشته باشید که این صدای بوق نشان از وجود مشکلی در یخچال خواهد بود در صورتی که درب یخچال باز بماند صدای بوق به گوش می رسد اما گاهی اوقات با بستن درب یخچال هم این صدا را می شنویم در این شرایط باید به خراب شدن لاستیک درب یخچال مشکوک شوید.

اگر سال هاست از یخچال ساید سامسونگ خود استفاده می کنید حتما با استفاده از یک کاغذ از خراب نشدن لاستیک درب یخچال مطمئن شوید اگر کاغذ به آسانی از درب یخچال خارج شود باید لاستیک درب ساید خود را تعویض کنید تا دیگر صدای بوق شما را آزار ندهد. برای تعویض این قطعه باید از یک تعمیرکار و متخصص بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهند می توانید با ثبت سفارش در وب سایت و یا اپلیکیشن کاردون از ما بخواهید تا برای کمک به شما متخصصین و کارشناسان در زمینه تعمیرات یخچال و فریزر را به محل شما اعزام کنیم لازم است بدانید در کوتاه ترین زمان مشکلتان را برطرف خواهیم نمود.

بله،‌ در صورتی که درب یخچال باز بماند صدای بوق به گوش می رسد.

در این شرایط باید به خراب شدن لاستیک درب یخچال مشکوک شوید.

حسگر های دمایی که درون یخچال ساید سامسونگ تعبیه شده اند اگر دمای بالای یخچال را حس کنند بر روی صفحه نمایش یخچال دما را نشان داده و با بوق زدن و چشمک زدن دمای یخچال بر روی صفحه نمایش یخچال به شما هشدار برای برطرف کردن مشکل را می دهند.

اگر از یخچال برند سامسونگ استفاده می کنید که نیازمند تعمیر است، پیشنهاد می کنیم از سرویس تعمیرات یخچال سامسونگ کاردون استفاده نمایید.

به تعمیر یخچال نیاز دارید؟ تعمیرات، سرویس، نصب و تمدید گارانتی یخچال

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها