علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی دوو

علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی دوو
فهرست محتوا

هنگامی که ماشین ظرفشویی دوو خریداری کردید احتمالاً از داشتن وسیله ای که بار ظروف کثیف را از روی دوشتان برداشته هیجان زده بودید اما این هیجان برای همیشه دوام نیاورد و در برهه ای از زمان دیگر ماشین ظرفشویی مانند برنده عمل نکرد. متوجه شدید که ظروف با کثیفی بیرون می آیند یا بدتر از آن ، ظروف با مواد غذایی باقیمانده بر روی آن ها ، پوشانده شده اند. چه این اتفاق آهسته رخ دهد و چه یک شبه ، ماشین ظرفشویی شما اکنون شما را با ظروف کثیف رها می کند. اگر به دنبال علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی دوو هستید با کاردون همراه شوید زیرا این مرکز با آموزش نکات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی می تواند از مشکلات شما بکاهد.

علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی دوو

ماشین های ظرفشویی روز به روز بسیار سخت کار می کنند. ماشین ظرفشویی ممکن است از اوج خود گذشته و نیاز به تعویض داشته باشد یا ممکن است نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد. اما ، در برخی موارد ، مشکل می تواند به سادگی با تعویض مواد شوینده ماشین ظرفشویی یا با تمیز کردن ظروف قبل از اجرای چرخه شستشو حل شود.

در موارد دیگر ، باید کمی بیشتر به کارهای داخلی ماشین ظرفشویی دوو بپردازید. با استفاده از ابزارهای اساسی و چند ماده ، خودتان می توانید این مشکل را برطرف کنید اگر ماشین ظرفشویی دوو دارید و ظروف شما تمیز شسته نمی شود ابتدا لازم است موارد ساده را بررسی نمایید پس از شوینده مناسب ماشین ظرفشویی استفاده کنید. همراه با عملکرد مکانیکی ماشین ظرفشویی دوو ، مواد شوینده نیز به همان اندازه در حذف موفقیت آمیز غذا و تمیز کردن ظروف اهمیت دارند.

برای مواد شوینده توصیه می شود از راهنمای دستورالعمل ظرفشویی استفاده نمایید. اگر آب منطقه ای که در آن زندگی می کنید سخت است ، به دنبال مواد شوینده با نرم کننده های اضافی باشید. یا می توانید یک افزودنی جداگانه خریداری کنید که توانایی تمیز کردن دستگاه شما را افزایش می دهد و باعث کاهش سختی آب شود. گذاشتن باقیمانده غذا در بشقاب ها در واقع به عملکرد بهتر ماشین ظرفشویی شما کمک نمی کند. بهتر است عادت کنید قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو ظرف ها را با آب بشویید تا باقیمانده غذاها از روی ظروف پاک شود.

چگونه بوی بد ظرفشویی را از بین ببریم

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

برای تمیز شسته شدن ظروف چه راهکاری دارید ؟

ماشین ظرفشویی دوو دارای بازوهای آبپاش بالا و پایین است که آب را به ظروف می رساند. در صورت مسدود شدن بازوها، حتی به طور جزئی ، توانایی آنها در رساندن آب مختل می شود. بنابراین ، باید بازوهای آبپاش را برداشته ، تمیز کرده و دوباره در جای خود قرار دهید. اگر می خواهید بازوهای آبپاش را بیشتر تمیز کنید ، آنها را حدود دو ساعت در سرکه سفید خیس کنید.

یکی از مزایای باز کردن و تمیز نمودن بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی این است که اجازه دسترسی به فیلترهای ماشین ظرفشویی را می دهد. فیلترها از چرخش مجدد مواد غذایی جدا شده روی ظروف جلوگیری می کنند. همچنین از ارسال مواد غذایی بزرگ و بقایای غیر غذایی به پایین فاضلاب جلوگیری می کنند. بیشتر تولید کنندگان ماشین ظرفشویی توصیه می کنند حداقل سالی یکبار فیلترها را تمیز کنید. اگر قبل از بارگیری مواد غذایی روی ظروف را نمی شویید و بیش از 10 بار در هفته از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد فیلترها را یک بار در هفته تمیز کنید.

سیستم های فیلتراسیون در هر ماشین ظرفشویی متفاوت است. به طور کلی ، برای مواد بزرگ یک فیلتر درشت و برای ذرات کوچک مواد غذایی یک فیلتر مشبک وجود دارد. فیلترها را زیر آب گرم قرار دهید. با نگه داشتن وارونه فیلترها شروع کنید ، تا آب بتواند ذرات را از بالای فیلتر جدا کند. سپس با یک برس نرم یا اسفنج به آرامی مسواک بزنید تا تمیز شود. سپس ، آن را در ماشین ظرفشویی جایگزین کنید.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس