لوگوی کاردون

علت گرم نشدن اب ماشین لباسشویی ال جی

علت گرم نشدن اب ماشین لباسشویی ال جی
فهرست محتوا

شاید تصور شما هم از گرم نکردن اب ماشین لباسشویی ال جی چک کردن درب لباسشویی است. این تصور اشتباهی است و نمی تواند نظریه دقیقی باشد زیرا درب ماشین لباسشویی ال جی و یا سایر برند ها دارای پوشش عایق پلاستیکی است و گرما را به درب لباسشویی منتقل نمی کند. بنابراین دست شما قادر نیست گرما را احساس کند و یا کمتر احساس می کند بنابراین این روش نمی تواند روش مناسبی برای تشخیص گرم شدن یا نشدن اب ماشین لباسشویی باشد.

خوشبختانه ماشین لباسشویی های امروزه دارای سنسور دمایی هستند و دمای آب را بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی نمایش می دهند. حتی شما می توانید درجه حرارت آب را تعیین کنید. اگر ماشین لباسشویی شما لباس ها را تمیز نمی شوید باید به دنبال علت تمیز نشدن لباس ها باشید برخی بر این باورند که علت این موضوع گرم نشدن آب و خرابی المنت ماشین لباسشویی ال جی است. ما در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت اگر المنت ماشین لباسشویی شما خراب است چه کنید ؟ آیا دلیل تمیز نشدن لباس ها کار نکردن المنت ماشین لباسشویی است؟

ماشین لباسشویی ال جی

آیا دلیل تمیز نشدن لباس ها کار نکردن المنت ماشین لباسشویی است؟

اگر به این اطمینان رسیدید که ماشین لباسشویی شما اب را گرم نمی کند دلیل آن سه مورد می باشد:

1.المنت ماشین لباسشویی شما خراب است.

2.سنسور دما یا ترموستات ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد.

3.تایمر یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی از کار افتاده است. 

اگر ماشین لباسشویی شما نیز دچار این مشکل شده، پیشنهاد می کنیم از سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در منزل کاردون استفاده کنید.

حال سوال پیش می آید از کجا بدانیم ایراد از کجاست؟ و برای تشخیص باید چه کاری انجام دهیم؟ آیا به متخصص برای رفع مشکل نیاز داریم یا خودمان هم می توایم مشکل را برطرف کنیم؟  کاردون به شما کمک می کنید تا تشخیص دهید دلیل اصلی گرم نشدن اب ماشین لباسشویی ال جی چیست و به شما راهنمایی می کند برای رفع مشکل نیاز به متخصص هست یا خیر؟

ماشین لباسشویی

اگر المنت ماشین لباسشویی شما خراب است چه کنید؟

اگر می خواهید مطمئن شوید مشکل از المنت است باید تست المنت را انجام دهید. شما با استفاده از یک اهم متر می توانید المنت ماشین لباسشویی ال جی را تست کنید اگر المنت سالم باشد باید اهم متر مقاومتی بین 20 تا 50 اهم را نشان دهد زیرا یک المنت معیوب به دلیل قطع بودن مقاومتی ندارد. اگر به این اطمینان رسیدید که المنت یا هیتر دستگاه شما خراب است می توانید با کارشناسان کاردون تماس بگیرید تا برای تعمیر و تعویض المنت ماشین لباسشویی شما در محل حاضر شوند.

همان طور که می دانید در ماشین لباسشویی های جدید از سنسور دما و در ماشین لباسشویی های قدیم از ترموستات استفاده شده است بنابراین در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما جدید است در صورت خرابی سنسور دما آب گرم نمی شود و به دلیل هوشمند بودن دستگاه شما می توانید ارور مربوطه را بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی مشاهده کنید و متوجه خرابی دستگاه شوید. اما در ماشین لباسشویی های قدیمی که از ترموستات استفاده شده است می توانید با اهم متر تست ترموستات را انجام دهید.

لباسشویی و سرویس

اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی شما خراب باشد …

در صورتی که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی شما خراب باشد به المنت فرمان گرم شدن اب را نمی دهد بنابراین فرآیند به مشکل خواهد خورد. برای تست برد الکترونیکی پیشنهاد می کنیم از تکنسین ها و متخصصی ماهر و مجرب بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهند زیرا در صورتی خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی هزینه های سرسام آوری برایتان به وجود می آید.

مجموعه کاردون تمامی اطلاعات مربوط به تعمیرات را تاجایی که انجام آن برای شما مقدور باشد در اختیارتان قرار می دهد ولی این را بدانید که تعمیرات کار ساده ای نیست.

شما با استفاده از یک اهم متر می توانید المنت ماشین لباسشویی ال جی را تست کنید.

در صورتی که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی شما خراب باشد به المنت فرمان گرم شدن اب را نمی دهد بنابراین فرآیند به مشکل خواهد خورد.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها