اگر صفحه تلویزیون سیاه شده

اگر صفحه تلویزیون سیاه شده
فهرست محتوا

اگر صفحه تلویزیون سیاه شده تلویزیون روشن است اما تصویر وجود ندارد چه چیزی را باید بررسی کرد؟ بسیاری از کابران کاردون با پشتیبانی تماس گرفته و از داشتن یک تلویزیون که صفحه آن سیاه شده شکایت دارند و یا تلویزیون روشن است اما قادر به دیدن عکس و تصاویر نیستند. اگر تصویر تلویزیون برای یک یا دو ثانیه چشمک می زند و سپس صفحه کاملا سیاه می شود. گاهی اوقات حتی ممکن است ببینید که چراغ POWER روشن می شود که در این صورت از روشن بودن تلویزیون مطمئن هستید و حتی صدای تلویزیون هم شنیده شود اما صفحه سیاه باشد در این شرایط باید چه کنیم ؟ برای تعمیر تلویزیون با کاردون تماس بگیریم؟

If the TV screen is black

اگر صفحه تلویزیون سیاه شده مشکل از کجاست؟

اگر قادر به تماشای تلویزیون نیستید زیرا صفحه تلویزیون سیاه ثابت است. آیا این به معنای بد بودن صفحه یا صفحه اصلی است؟ آیا تصویر چشمک می زند و سپس صفحه سیاه به طور مداوم ظاهر می شود؟ آیا می توانید مشکل را خودتان بررسی کنید قبل از اینکه بخواهید خدمات تعمیر تلویزیون درخواست کنید؟ وقتی صفحه تلویزیون سیاه است و هیچ تصویری ظاهر نمی شود ، این می تواند به معنای چند مشکل متفاوت باشد.

برای تعمیر تلویزیون خود می توانید از متخصصین کاردون کمک بگیرید.

در این مطلب ساده ترین مواردی است که باید ابتدا بررسی کنید تا بدانید آیا یک مشکل ساده دارید یا مشکلی دارید که نیاز به تعویض قطعات در تلویزیون دارید را با هم بررسی می کنیم. برای تشخیص مشکل لازم است چند تست انجام دهید اگر صفحه نمایش تلویزیون سیاه و سفید است با انجام تست سریع زیر می توانید مشکل را عیب یابی نمایید. ابتدا سعی کنید MENU تلویزیون را با استفاده از کنترل از راه دور یا دکمه MENU موجود در تلویزیون باز کنید. اگر TV MENU ظاهر شود، مشکل از یکی از قطعات خارجی تلویزیون ایجاد شده است. راه حل مشکل صفحه نمایش تلویزیون سیاه این است که ابتدا آن قطعه را بیابید و از تلویزیون جدا نمایید تا مشکل سیاهی صفحه برطرف شود.

در این مطلب ساده ترین مواردی است که باید ابتدا بررسی کنید تا بدانید آیا یک مشکل ساده دارید یا مشکلی دارید که نیاز به تعویض قطعات در تلویزیون دارید را با هم بررسی می کنیم. برای تشخیص مشکل لازم است چند تست انجام دهید اگر صفحه نمایش تلویزیون سیاه و سفید است با انجام تست سریع زیر می توانید مشکل را عیب یابی نمایید. ابتدا سعی کنید MENU تلویزیون را با استفاده از کنترل از راه دور یا دکمه MENU موجود در تلویزیون باز کنید. اگر TV MENU ظاهر شود ، مشکل از یکی از قطعات خارجی تلویزیون ایجاد شده است. راه حل مشکل صفحه نمایش تلویزیون سیاه این است که ابتدا آن قطعه را بیابید و از تلویزیون جدا نمایید تا مشکل سیاهی صفحه برطرف شود.

راه حل صفحه نمایش تلویزیون سیاه چیست؟

The TV screen is black

مطمئن باشید که تنظیمات ورودی تلویزیون به درستی تنظیم شده است و بر روی مولفه ای که در حال حاضر استفاده می کنید تنظیم شده است. به طور همزمان همه ورودی های تلویزیون را روشن کنید تا مطمئن شوید به ورودی صحیح متصل هستید.

توجه: گاهی اوقات ورودی ها به اشتباه برچسب گذاری می شوند و این می تواند باعث سردرگمی شود. اگر پس از روشن کردن قطعه و تغییر ورودی تلویزیون ، صفحه سیاه دیگر از بین رفته و تلویزیون کار می کند برچسب گذاری را تغییر دهید تا مجدد با این مشکل مواجه نشوید.

اگر تلویزیون شما از برند ال جی است، می توانید برای سرویس و تعمیر آن از خدمات تعمیر تلویزیون lg کاردون استفاده کنید.

پس از بازنشانی و اطمینان از اتصال صحیح قطعات ، اگر هنوز صفحه تلویزیون سیاه را دریافت کردید، ممکن است کابل COAX یا HDMI بدی داشته باشید. سعی کنید از کابل های مختلف یا جدید برای تلویزیونی که در حال حاضر استفاده می کنید استفاده کنید. مطمئن شوید جایی که کابل ها به آن متصل می شوند آسیب ندیده باشد. اگر بعد از استفاده از کابل جدید، صفحه سیاه دیگر از بین رفته است و می توانید تصویر و صدا را مشاهده کنید، مشکل برطرف شده و مشکل کابل خراب است.

اگر راه حل های فوق برای رفع صفحه تلویزیون سیاه جواب ندادند، به دلایل دیگری که ممکن است باعث بروز این مشکل شوند با کاردون در ارتباط باشید.

گارانتی تلویزیون
با تمدید گارانتی تلویزیون هزینه‌های تعمیرات رو به صفر برسون! فرقی نمی‌کنه تلویزیون شما چه برندیه. همین حالا با تمدید گارانتی تلویزیون هزینه‌های تعمیرات رو به صفر برسون!

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر تلویزیون شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

ثبت درخواست خدمات

با وارد کردن نام و شماره همراه در فرم زیر همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای هماهنگی و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.